Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak egy öleléstől is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak egy öleléstől is felizgult, de én még nem állok készen teljesen odaadni magam neki. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A szexhez még nem érzem magam késznek, meg én még nem érzem úgy, hogy én is ennyire igényelném a testi kontaktust. Viszont az igényeit szívesen kielégíteném, csak nem tudom hogy.

Felhozzam neki, hogy akár elmehetünk a petting felé, csak én még nem szeretném, hogy kielégítsen?

Vagy küldjek képet mondjuk egy mélyebben dekoltált felsőben, hogy elintézze előtte/utána? Vagy mit kéne csinálnom?

Mindkettőnknek ez az első kapcsolata, a válaszokat előre is köszönöm.


2020. ápr. 4. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő nem várná el, hogy tovább lépjünk, viszont azt sem szeretném, hogy e miatt kellemetlenül érezze magát.
2020. ápr. 4. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindketten 16
2020. ápr. 4. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak verd ki neki :P
2020. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
S azt miért nem szeretnéd, hogy kielégítsen?
2020. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3as köszönöm a választ!

#4es: Még nem érzem rá késznek magam

2020. ápr. 4. 19:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,a számok eggyel elcsúsztak.

3-as helyett 4-es, 4-es helyett 5-ös

2020. ápr. 4. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
persze örülni fog neki ha felajánlod szerényen akár csak azt hogy kézimunkázol vagy ha már bele vágnál akkor szájjal okoznál neki szép perceket :D Ha arra készen állsz akkor az a legjobb
2020. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!