Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágynék kapcsolatra, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágynék kapcsolatra, de mégsem. Mit csináljak? 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, aki tetszik. Viszont nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Nem ad semmi komolyabb jelet erre. Na most, én kitaláltam, hogy raírhatnék valami kamu indokkal, de nem tudom. Félek attól, hogy nyomulásnak venné. Vagy, hogy nagyon átlátszó lenne a dolog.

Illetve még abban sem vagyok biztos, hogy kell- e nekem egy kapcsolat. Nem vagyok teljesen kibékülve még magammal. Így nem szívesen kezdenék hozzá egy kapcsolathoz. Mégis, vágyok már rá valamilyen szinten. Ez pedig a másik dolog, hogy én szerelmes szeretnék lenni és nem biztos, hogy a fiú tetszik ennyire.

Szóval tanácstalan vagyok. Mit csináljak? Írjak rá? De mi van, ha utána ciki lesz? Vagy hagyjam az egészet és inkább próbáljak meg nem foglalkozni vele?


2020. ápr. 6. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Tudod van olyan kategória, hogy tini párkapcsolatok...
2020. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj rá és megtudod,ha randiztok akkor biztosan tudni fogod hogy mit érzel, máskeppen csak folyamat azon filoznál mi lett volna ha..és az roszabb.
2020. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki. Nem lesz ciki ha mégsem akar téged.

Ha nehezen ismerkedik akkor pedig ez egy hatalmas megkönnyebbülés lesz neki, hogy van egy lány akinek 100% hogy tetszik.

Kevésbé lesz döcögős a kezdet.

2020. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlátszó dolog? Pasiknak? Ugyan, soha. 😂😂 Ahhoz forognia kell belül a keréknek legalább 2 napig a dolgon.
2020. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!