Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos lányok, ti mennyire...

Magányos lányok, ti mennyire vágytok egy kapcsolatra, és abba a törődésre?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondják (oké, a többség ilyen) hogy ha tudni szeretném hogy a barátnőmnek mi a programja (hol van) és sokat velem legyen, ez sok.. Szerintem ha én fiú létemre rettenetesen vágyok már egy törődö bújós lányra, akivel a legtöbb időmet tölthetem és hűségbe szerethetem, akkor biztos lányba is van ilyen, nyugtassatok meg :D

Szerintem igenis jó ha a másikat érdekli mit csinálsz ma, hogy vagy, ha van szabad időd töltsük együtt összebújva vagy séta stb... Tudom hogy a többségnek ez sok meg "ketrec", de biztos vagytok akinek nem :) -19F


2020. febr. 5. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem ertem a problemat...
2020. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A problémát? Annyi a probléma hogy nekem azt mondják, azért nem lesz senkim mert túl törődő vagyok, ha lenne barátnőm szeretném tudni hogy hol van, a legtöbb időt együtt tölteni nem pedig egész nap "magunkkal foglalkozni" csak.. A többség ilyen, csak kíváncsi vagyok lesznek-e itt olyan lányok akiknek nem probléma az ilyen, aki szeret "sülve főve" együtt lenni, és azzal foglalkozni akit SZERET :)
2020. febr. 5. 00:16
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A magányos lányok azért magányosak mert olyanok. Kerüld az ilyen jellegűeket mert te élni akarsz nem pedig begubózni instába meg mittudomén. Tehát igenis vannak hozzád hasonlóak sokan de ne várd azt hogy ő kérjen kapcsolatot tőled, neked kell a csajra rácuppanni.
2020. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as, az az igazság hogy rohadtul magányos vagyok, itthon egész nap.. Engem nem zavar ha egy lány annyira visszahúzódó, csak az insta meg ilyen helyeken ne legyen az a magamutogatás.. Illetve ha ilyen, nem zavar mert úgy is kirángatjuk egymást.. Élni akarok, de nem egyedül, nem úgy aktivan hogy buli meg ilyenek, mert nem bulizok és nem is szeretnék :)
2020. febr. 5. 00:57
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Na ez az hogy a bulikázós csajok életük végéig nem fogják ezt abbahagyni. Még negyven éves korban sem négy gyerek mellett, inkább elválnak csakhogy hagyják őket békével. Tehát olyat keress aki érdeklődik a hétköznapi dolgok egyszerűsége iránt, szeret kimozdulni sétálni, kirándulni vagy csak egyszerűen kettesben otthon is lenni. Szóval akinek van vagy kétezer ismerőse és öt állandó barátnője az már régen rossz.
2020. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
De miert nem akarsz bulizni?
2020. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Lakótársam ilyen. Béreli a szobát, de konkrétan a pasijánál lakik már fél éve. De neki az az 1-2 nap kell, amikor ide leruccan néha és nem vele van. De tényleg csak 1-2 nap és már hónapok óta ez van.


Az én részemről ez lehetetlen lenne. Egyrészt a lakótársam büfészakra jár, soha egy vizsgájára nem tanult még rendesen de kettest se kapott soha. Nem izgulja túl. Én azért elég rendesen tanulok egész évben, plusz introvertált vagyok, a rajzolás a hobbim, egy művészlélek pedig nem tud folyamatos kapcsolódásban alkotni. Számunkra az alkotás akkor jön létre, amikor le tudunk szakadni a világról, beleértve az embereket is. Az a valós magány kell ehhez, amikor senki sincs a szobámban, csak én. A társas magány az, amikor az ember másokkal van, de kizárja őket. Pl: egy kollégiumi szobában muszáj, mert ott nem nagyon van egyedül az ember. 1 évet bírtam a kolit. Megfojtotta a lelkem, hogy nem voltam egyedül. :(


Van egy házas barátnőm is amúgy. Ők egyszobás lakásban élnek. Ő nem introvertált amúgy. :D neki nem nehéz egy szobában tanulnia a férjével, aki közben mondjuk videójátékozik. Na én ettől a falnak mennék. Amikor épp "szenvedek" valamivel, azt nem szívesen osztom meg mással egy légtérben, olyannal meg pláne nem, aki épp nagyban boldog. Engem hátráltat a munkámban.


Ja és figyelemzavaros vagyok. Bár az ADHD sokszor korrelál a művészi beállítódással. Nekem sok szempontból necces lenne egy szimbiotikus párkapcsolat. Kiégnék tőle. :( könnyebb annak, aki nem ilyen. Irigylem is őket!

2020. febr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok 16l. Suliba ez a ne érjenek hozzám meg sehol.(ennek amúgy van oka miért nem szeretem) De közbe meg vágyok rá hogy odabújhassak valakihez. Furcsa kettős ellentétben vagyok😅
2020. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Adom az 5-ös választ. Azért nem bulizok, mert a hangos zenére seggrázás, piálás alkoholista lányok kiöltözve k*san meg haspólóba, nekem egész egyszerűen taszító. Nekem egy lány kell akivel sétálhatnék, összebújhatnék, szerethetnénk egymást hűségbe szeretetbe és pont. Sokat együtt. Utolsó, az amit írsz magadról aranyos, bár akkor neked tényleg nem való párkapcsolat, mert ha nem lehet törődni veled mert undorodsz attól szinte ha vn melletted valaki, az tényleg nem jó, de remélem így is boldog leszel. Ezek szerint mi cserélhetnénk, mert én meg nem bírom már ölelés nélkül, és lassan már az őrületbe megyek a magánytól..
2020. febr. 5. 01:14
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát 8-as gyere, ide bújhatsz mert én is megőrülök egy ölelésért :D Viszont én sem szeretek akárkihez oda bújni stb, bevallom őszintén van hogy családtagtól sem nagyon fogadom szívesen, amit szégyenlek is, már nem mint ha 2nél több családtagom lenne. Minden esetre ha valaki szeretne beszélgetni, arra is vevő vagyok :P Bár még azt leírhatnád 8-as hogy ha lenne egy fiú aki szeret és hozzá bújhatsz, téged zavarna ha sokat akarna veled lenni, szinte minden nap, és mondjuk "gonosz csúnya gané módon" meg meri kédezni hogy mi a programod és mit csinálsz aznap? :D Nekem azt akarják bemesélni hogy ez "undorító" dolog.. Pedig szerintem tökre normális ha tudja az ember hogy a barátnője mikor mit csinál, és a fiú törődik a lánnyal :)

Az oda bújás része amit írtál megint elkeserített, annyira hiányzik nekem is :D

2020. febr. 5. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!