Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 21 évesen, ha egy nő komoly...

21 évesen, ha egy nő komoly kapcsolatra vágyik, az elijeszti a férfiakat?

Figyelt kérdés
Férfiak,ti mire vágytok?

2018. okt. 23. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak tök egyszerűek. Sör, szex, kaja, meccs. Ennyi kell nekik az elején. Ha a kapcsolatot úgy indítod, hogy komolyat keresel, házasság, gyerek, fehér léckerítéses csaladi ház, biztosan elijeszted a jelöltet, még ha a szíve mélyén idővel ő is azt akarja. 10 évvel vagyok idősebb nálad, 5 éve férjnél, eleget tapasztaltam.
2018. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A "21 éves nő" kifejezés ijeszt inkább el. Te még lány vagy, nekem ez a "nő" kifejezés ebben a korban nagyon merev, kb az jut eszembe,hogy a konyhában állsz és főzöl meg a hóvégi számlákon vakarod a fejed, brrrrr.

Jól elvonatkoztattam, mi? :D

24 éves vagyok , komoly kapcsolatra vágyom, de inkább úgy fogalmazok, egy kapcsolatra vágyom komoly hozzáállással, ahol a két fél őszintén tud kapcsolódni a másikkal.

Ebben az értelemben nem ijeszt el.

2018. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ijeszt el. 24 éves vagyok és én is komoly kapcsolatot keresek.
2018. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

"A férfiak tök egyszerűek. Sör, szex, kaja, meccs."

Vannak a férjednél komplexebb személyiséggel megáldott férfiak is, akik ennyivel nem érik be, ne általánosíts a saját tapasztalataid alapján.


Kérdező, mit értesz pontosan a komoly kapcsolat alatt? Huszonévesen engem pont, hogy az ijesztene el, ha gyerekesen viselkedne a partnerem, mert azzal csak hátráltatna. Amikor az ember elkezd saját magáért felelősséget vállalni, jobb esetben más prioritásai lesznek, és igénye van egy olyan társra, aki tud neki segíteni a céljai megvalósításában.

2018. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyilván azokat ijeszti el, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, de felteszem azokat el is akarod.
2018. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves négyes, téged sem az eszedért szeretnek, ha van valakid. Az elején ennyi kell nekik, ezt írtam. Mellesleg csodálatos, mikor eltelik pár hónap vagy év és megismered igazán a másikat, és már ő is kimuatja, hogy több kell neki. Az elején még tuti nem a nászinduló zakatol az agyukban.
2018. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem ijeszt el minket :)

Az ijeszt el, aki nem akar 21 évesen kapcsolatot.

2018. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

21évesen komoly kapcsoaltra vágytam mint fiú

Odaadó, egymást tisztelő, hűséges, mindenben számíthatsz a másikra és legfőképpen szerelmes kapcsolatra

De rá kellett ébrednem hogy rosszat választottam, így adtam és adtam de nem kaptam semmi majd kutyába se lettem véve és lecseréltek másokra... és ez az ami szerintem egy férfiban lerombolja azt hogy komoly kapcsolatot akarjon. Hiszen egyszerűbb kavargatni valakivel aztán kirakni ha van vele valami baj. Az a sok felesleges kör és a végén csak a szar jut, a megcsalás ,a lelki megnyomorítás, a lenyúlás. Az ember már már úgy érzi hogy többet a közelébe se jöjjön senki se, mert még 1x átbasszák és kb kiugrik az ablakon mert nem bírja tovább.

De kedves kérdező, ha te más vagy remélem lesz valaki akit találsz és boldogok lehettek együtt. És remélem pozitív példák táborát erősíted majd és nem csak egy újabb nevetséges Exstoryként végzed valaki fejében. Sok sikert.

2018. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó nö vagy,akkor mind1.
2018. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudjátok hogy hívják a rendes, odaadó, illedelmes embereket?

-Szinglik

2018. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!