Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki hisztis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki hisztis, akaratos és nem szeret alkalmazkodni másokhoz?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerencséd van jóbarát. Az összes tinilány ilyen.
2020. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Jelen.

Én mindig a saját fejem után megyek, szóval mondhatni akaratos vagyok. Hisztis..hát van mikor igen van amikor nem.

2020. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 1es,

Dehogy az összes, hol élsz xd

Amugy csomo hisztis tinifiú is van, szóval akkor már őket se hagyd ki:)

2020. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

#1 valami hasonlót akartam írni.


#3,

Azokat is a lányokhoz soroljuk. Ők a lányos fiúk. Aki csajból nem hisztizik, nem vergődik, elmondja mi a baja, elmondja mit akar, mit gondol meg minden egyéb, akkor ő fiús lány.

2020. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
#4 Srác vagyok, de ez srác szemmel is hülyeség. Vannak olyan lányok, akik nem hisztiznek, nem vergődnek, de ettől nem fiús lányok, hanem független lányok, akik már túl látnak a kislányos viselkedésen. Amelyik srác meg hisztizik az nem csajos srác, hanem érzelmesebb, mint az átlag, ami mostanában egyre gyakoribb (nem ezekhez tartozom, nem azért értem meg)
2020. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

#4

Full igazad van

2020. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mármint na, a #5osnek van igaza, csak elirtam na.

Tényleg van egy csomó érzelmesebb fiú ebben a korban.

És #1 elég nagy hülyeség, hogy minden lány akaratos meg hisztis.

Te minden lányt ismersz?

2020. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ismertem egy olyat, először csak az Instagramját akartam elkérni, de utána bevallottam, hogy szeretem és meg akarom b*szn* de ez sem segített.

Az a szerencse van néhány jó nő, aki megbízik a másikban.

2020. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
4: a hiszit/nem hiszti nem nemekhez kötődik hanem az egyénhez. A hisztis fiú fiú marad, nem sorolhatjuk a lányokhoz, bármennyire szeretnéd felmagasztalni a férfiúi nemet, hogy ők azok akik mindent kibírnak, soha nem hisztiznek és ha egy lány nem hisztizik akkor az nem azért van, mert ő esetleg már kinőtt a gyerekes drámázásból hanem azért, mert igazából fiú és fiús, mert az nem lehet, hogy egy lány lányos legyen és ne hisztizzen, hisz lány! Minden lány hisztizik! Nézzétek, 8 éves vagyok!
2020. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!