Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok vele járni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok vele járni, ha nem szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm akivel elég sok mindent meg éltünk már. Gyönyörű szép lány és volt is, hogy többet éreztem iránta mint barát (tudni illik biszexuális vagyok). Azóta, hogy több volt mint barát már kapcsolatom is volt, de valahogy mindig oda jukadok ki, hogy én vele szeretnék járni de nem több mostmár mint barát. Vagy lehet mégis, csak már úgymond fel sem tűnik? Erre azért gondoltam, mert néha tényleg olyanok vagyunk mint egy pár.


A segítőkész válaszokat előre is köszönöm! =)



2020. ápr. 10. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem oda írni, hogy ő csak az ellenkező nemhez vonzódik.
2020. ápr. 10. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:

#2 tudod általában nem vagyok rossz indultú, de azt bírnám ha téged le tiltana a gyk.


És veled egy neművel volt már kapcsolatod? Mert ha nem, akkor lehet, hogy csak kíváncsi vagy.

Vagy lehet, az is hogy csak nagyon szoros köztetek a kötelék.

Tulajdonképpen ezt csak te tudod. Lehet egy hétre vagy fél hétre fel kéne függeszteni vele a beszélgetést és tisztábban látnád a dolgokat.

2020. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jukadni tudniillik elipszilonos jével szoktak

Így: lyukadok

2020. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#4 El nézvést a helyesírási hibáért, van amikor a telefonom a jót javítja ki rosszra. Tudom sz@r kifogás, de tényleg. #3 Többször volt már, hogy sok ideig nem beszéltünk és akkor sem változott semmi.
2020. ápr. 11. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!