Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy szeretem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szeretem de nem akarok vele járni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit mindennél jobban szeretek, Ő jelenti a kiutat a sok sz@rság elől. Mindent megadnék érte, nagyon szeretem és vágyom is rá. Sajnos távkapcsolatban vagyunk mert az ország másik felén van, sokat mondogatja hogy járnunk kéne, én meg mivel nem tudok mit mondani rá ezért azt hazudom hogy csak barátként szeretem. De már elegem van hogy ezt kell kamuznom neki...csak nem tudom hogy miért tartok a kapcsolattól. Szerintetek?
2018. febr. 24. 22:54
 1/8 anonim válasza:
Mennyi idős vagy ?
2018. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13
2018. febr. 24. 23:13
 3/8 A kérdező kommentje:
És még nem jártam senkivel. Lehet hogy ezért nem akarok?
2018. febr. 24. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss nem akarok offenziv lenni de egy 13 évesnek milyen olyan "sz@rsagokat" kell át élnie amiben egy teljesen érzelem mentes kamu kapcsolat jelenti az egyetlen kiutat?
2018. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4. a válaszra én is kiváncsi vagyok
2018. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan brutál rossz dolgokra gondolok. Csak az általános fárasztó sulis, házimunkás, stb. dolgokból kiút. Mint egy kis pihenés
2018. febr. 25. 01:06
 7/8 A kérdező kommentje:
És amíg nem tudsz rólunk sokat, addíg ne könyveld el érzelemmentesnek. Egyáltalán nem az
2018. febr. 25. 01:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem akarsz járni vele mert félsz. Én is féltem először az első kapcsolattól, de később beláttam, hogy felesleges. Egyszerűen félsz az ismeretlentől, ennyi.
2018. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!