Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, viszont nem akarok "járni" senkivel ennyi idősen, DE! (? )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba, viszont 13 évesen en nem akarok kapcsolatot, mert nem vagyok hozza érett, tudom. Ezt le is tisztaztam magamban, elkonyveltem, hogy nem szabad kimutatni az érzéseimet, mert egyébként tudom, hogy tetszem neki (egyik haverja elmondta), es mi van, ha o meg szeretne, hogy a barátnője legyek. De mikor a közelében vagyok megszűnnek az “elveim”, nincs logika, nincs gondolkodás. Csak a szívem után megyek, ami meg mindenképp azt akarja, hogy vele legyek. Es ilyenkor nem tudom, mi legyen! Érzem, hogy éretlen vagyok en ehhez, de mikor vele vagyok, muszáj beszélnem vele es bokolni neki, meg ilyenek... Ebben a helyzetben mit tegyek szerintetek?!


Nagyon köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 23. 23:26
 1/4 anonim válasza:
91%
A legfontosabb, hogy ne feküdj le vele. Ha csak kézen fogva sétáltok, abból még nem lehet baj.
2017. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok. Most alakul egy kapcsolatom, holott én is eldöntöttem ugyanezt. Hasonló volt a helyzetem, de rájöttem, ha önmagamat adom és kimutatom az érzéseim nem lehet semmi baj. Aztán kiderült, a fiúval egy helyre megyünk továbbtanulni, úgyhogy tudjuk tartani a kapcsolatot. Szóval add önmagad és ne adj szabályokat magadnak, így is van elég :D ;) Sok sikert! :)
2017. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 isten halála ***** válasza:
55%
ez segít [link]
2018. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mi lett aztán? :)
2018. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!