Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki hát nem is tudom hogy mondjam. Nem külsőleg, hanem úgy belülről vonz valami hozzá, és elmosolyodok még csak a képe láttán is. Ami azért fura, mert nem ismerem személyesen, nem beszéltünk még, csak annyi, hogy egy suliba járunk. Ami megnezehezíti az egészet, hogy exem osztálytársa, és hát így elég kínos lenne, legalábbis a lány számára biztosan. Nem akarom, hogy miattam legyenek rosszba, de nem tudom kiverni a fejemből ezt a csajt, sose volt még ilyen velem.
2020. ápr. 12. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ráhajtanék a csajra, mivel nagyon úgy hangzik mintha szerelmes lennék belé
2020. ápr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Most maximum interneten üzengethetsz neki, mert illegális találkoznod vele, ugyanis a törvény értelmében, ha nem éltek közös háztartásban, kötelező megtartanotok utcán az 1,5 méter távolságot. Beülni sehova sem tudtok, mert minden zárva van, szóval hagyd most ezt a hülyeséget, majd lesz másik csaj, akibe érdemes energiát fektetni, jelenleg csak szigorodni fog a törvény, a nyárnak annyi, nem lehet majd kimenni nyáron sem nagy valószínűséggel.
2020. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Menj el hozzá és locsold meg
2020. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, de az szerintem elég kellemetlen lenne neki, hogy exemmel jár egy osztályba én meg ráhajtok. Vagy lehet csak én gondolom túl, nem tudom.
2020. ápr. 12. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a lány eldönti, hogy kellemetlen e neki ez, vagy sem. Ha akarsz valamit tőle mondd el neki, aztán majd meglátjátok mi lesz.
2020. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!