Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt furcsállnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt furcsállnátok?

Figyelt kérdés

Ha megismerkednétek, majd összejönnétek egy olyan fiúval, aki nem akar bemutatni se a szüleinek se a

rokonaik.Egyrészt azért szégyelli őket és nem ápol velük jó kapcsolatot



2020. ápr. 16. 06:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán torelánátok?
2020. ápr. 16. 06:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól fugg mennyi idő egyutt let utan, pl

. ha csak 1honapja vagyunk egyutt akkor még nem elvaras, 2utan elgondolkozom ha 3vagy tobb honapja vavytok egyutt akkor az gázos. De termeszetesen a srac döntése, ha meg ez neked rosszul esik, akkor mondd meg neki.

L

2020. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan a kapcsolat, akkor szerintem nincs benne semmi furcsa. Lehet hogy neked se lennének szimpatikusak.
2020. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, ha minden esetben így fogalmazol, akkor elsősorban azt furcsálnám, amúgy meg, ha neki így jó, akkor biztos okkal nem akar bemutatni a szüleinek. Nem tök mindegy egyébként?
2020. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a fiú és arra lennék kiváncsi, hogy ezt ti lányok elfogadnátok-e vagy ragaszkodnátok a bemutatáshoz. Viszont örömmel látom, hogy nagyrészt toleránsak az emberek ezzel kapcsolatosan.
2020. ápr. 16. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl jó kapcsolatom az enyéimmel így megérteném.
2020. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Quorra08 ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy baj. De megpróbálhatnál mondjuk újra jókapcsolatba kerülni velük. De persze csak egy ötlet.

/L

2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!