Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire nézitek egy srác vállát?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdésem még nem igazán volt, de kíváncsi vagyok, hogy női szemmel mennyire vonzó férfin egy formás, széles, kerek váll izomzat.

Szóval nektek ez mennyire számít? Ha másnem esztétikailag.


2020. ápr. 15. 12:23
 1/4 anonim válasza:
81%
Szerintem egy szép váll nagyon izgató lehet
2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha a vállad 1,6-al szélesebb a derekadnál, az tudat alatt vonza a női figyelmet. Ezt hívják Adonisz indexnek.
2020. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó ha széles :)
2020. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is szeretem ha nagyobb, nem kell szetgyurtnak lenni de nem jo ha akkora mint egy lanye

Ferfiassa tesz es jobb erzes ugy az oleleseben lenni meg vedelmezobbnek tunik es szerintem nagyon sokat fdob rajta ha nem atlgaos meretu es kb olyan mint a lanyoke

2020. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!