Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác folyton olyanokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác folyton olyanokat irogat, hogy így szeret meg úgy szeret meg, hogy látni akar stb stb, akkor miért mondogatja ezeket (többi lent)?

Figyelt kérdés

-többször kihangsúlyozza, hogy mennyire bejönnek neki a spanyol -szerű lányok (sötétebb bőr, sötét haj, teltebb ajkak stb stb.), én meg eléggé az ellentéte vagyok (hófehér bőr, világos barna haj stb.), meg is jegyezte már (elvileg poénból), hogy milyen kicsi a mellem és vékony a szám.

-ezt mondta részegen: "egy baromi gyönyörű lány a buliban meg akart csókolni, de miattad visszautasítottam"

-véletlenül elküldött egy videót egy lányról, amit a csaj küldött neki magáról (semmi intim nem volt benne)


köszi


2020. ápr. 19. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szórakozik
2020. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami toxik gyerek lehet.

Aki valakit a kinézete miatt szeret azt csak meg akarja du...i amint lehet.

Egy rendes srác nem így udvarol ,hogy játsza a nagymenőt.

2020. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!