Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: ha egy srác direkt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ha egy srác direkt kövérebb akar lenni, arról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem meghízni, megnőtt az étvágyam és nem fogtam magam vissza. Mivel sokat sportolok, izomomban is több lettem de azért háj is jött fel főleg pocaktájon.


75-ről 80 kilóra híztam, de tetszik a változás és lehet, hogy egy ideig nem változtatok ezen az irányon. Nem akarok aránytalanul elhízni, folytatom a sportot, szeretnék izomban is nagyobb lenni, de külön örülnék, ha még híznék is és pocakosabb lennék.


Lányok, van akinek bejön, ha egy srác "nagyobb" lesz?


Kort is írjatok!



2018. nov. 13. 10:45
 1/9 egyre ***** válasza:
100%
Benedvesedek az ilyen srácokra csak így tovább 100-ig. grr...
2018. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 egyre ***** válasza:
16/l bocsi
2018. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó igen, legjobban a pókhasra és tokaszalonnára bukok (●♡∀♡)


19L

2018. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A férficicik a mindenem 😍
2018. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem mondom, hogy biztosan nem tetszene egy pocisabb srác. De az számomra kicsit ijesztő, hogy direkt akar hízni és hájasabb lenni. Én arra gondolnék, hogy tuti van valami defekt a fejében, és ki tudja hogy még miket fog kitalálni.
2018. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én kizárólag 100 kiló fölött választok partnert. Szóval meg elég soványka vagy nekem
2018. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se vekony se annyira kover de nekem pl sokkal jobban bejonnek a kicsit nagyobb darab sracok.De obvi a szemelyiseg a lenyeg es az az elsoszamu.


16/l

2018. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom a nagyobb fiúkkal.

Azt, meg hogy direkt hízni akarsz egy kicsit furának tartanám, de ha te így tetszel magadnak akkor nem fogok beleszólni.

2018. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Szia, szerintem nem gond, én is hízni akarok. Ha gondolod, beszélhetünk privátban :)
2020. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!