Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zenész srácokhoz hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenész srácokhoz hogyan viszonyultok lányok?

Figyelt kérdés

A zenész szó ebben az esetben egy kicsit erős, mivel nem "zenész" vagyok, csak játszok egy zenekarban, akikkel néha-néha fellépünk kisebb helyeken. Bármikor amikor eddig szóba került más lányoknál, ilyen elrettentséget látok rajtuk, mintha azt hinnék, hogy ez az egész arról szól, hogy leisszuk magunkat a sárga földig, amikor erről szó sincs. :D


Ekkora hátrány lenne?



2020. ápr. 22. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Az én párom énekel, rendszeresen fellép. Imádom kísérni és megnézni a fellépéseit, meg hallgatni amikor otthon énekel. Ezt viszont sokan mások nem tudják elviselni, ritka kivétel vagyok ezen a téren.
2020. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Imádom a zenészeket. A csomagtartóba is beengedném.😉
2020. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát, ha jól énekel, akkor azon nincs mit nem élvezni. :D
2020. ápr. 22. 10:12
 4/17 anonim ***** válasza:
7%

Én fiú vagyok de szerintem olyan régimódinak tűnik. Sokan szeretik még most is és tényleg vannak jók, de leülni és megtanulni dobolni elég fárasztó és pénzbe is kerül.

Már otthon ülve gépen is meglehet csinálni és ha ügyesek vagyunk még jobb hangokat is kapunk. Tehát ezek a hangszerek úgy általánosságban kezdenek csak egy sima hobbivá válni szerintem. És a menők nem játszanak hangszerekkel. De még mindig van akinek ez tetszik tehát egyáltalán nem esélytelen a dolog.

2020. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gitározok egyébként. De amúgy értem amit mondasz, és igazad is van sajna :c
2020. ápr. 22. 10:17
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ritka kivétel vagy a ***t. Minden lány odavan a zenész srácokért, pláne ha énekel vagy gitározik. (Vagy a kettőt együtt, esetleg több hangszeren is...) A gond csak az, hogy a zenészekkel mindig csak a baj van. Egyik se normális. 12 év kórus, zenekar, zeneiskola, szolfézs, hangszerek után mondom ezt. :D Talán ezért tűnnek elrettentnek. Egyszerre pozitív dolog és figyelmeztetés is.
2020. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lol, pedig én még a normális emberek közé sorolom magam. Aztán lehet még pár év, és nekem is elgurul a gyógyszerem. :D
2020. ápr. 22. 10:21
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Dehogynem... Mindenki le akarta beszélni az éneklésről, mert hogy abból nem lehet megélni. Nekem meg az első dolgom volt beiratni énektanárhoz. Azóta olyan helyeken lépett fel külföldön is ahol ti soha nem fogtok, például a salzburgi dóm.
2020. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Mi az, hogy "a menők nem játszanak hangszereken"? Rég hallottam ekkora baromságot.

Számomra a zenélés mindenféleképpen előny. Pont azt jelzi, hogy az illető milyen kitartó. Hangszeren játszani nehéz, aki képes rá igazán vonzó tud lenni.

Ráadásul, az a fajta "zene", amit géppel összeraknak nem tud olyan jó lenni, mint rendes hangszerek hangja. Élőben egyáltalán nem hangzik jól. Szerintem degradáló az, ha zenésznek nevezünk egy olyan személyt, aki csak gombokat nyomogat.

2020. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Mivel én lányként imádok énekelni, nekem biztos tetszene, hogyha a fiú is érdeklődik a zene iránt, és szeret akár hangszeren játszani akár énekelni :)
2020. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!