Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogyan viszonyultok...

Lányok ti hogyan viszonyultok a nagyobb darabb srácokhoz?

Figyelt kérdés
most itt ne ilyen 200-kg sokra gondoljatok hanem olyanra akin van egy 10-20-kg plusz.
2014. jan. 15. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nagyon rossz uton jarsz, ha kifogasokat keresel a tulsulyodra (amirol magad is azt mondod, hogy 'plusz', tehat tudod hogy valami nem kerek)...
2014. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem keresek kifogásokat csak kíváncsi vagyok hogy a lányoknál ez tényleg akkora kizáró ok e vagy esetleg van olyan akinek ez jön be.
2014. jan. 15. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
az meg se látszik annyira.. amúgy az a fontos, h milyen ember.. mert ha bunkó, akk nem fogok rá bukni, érted:D:D
2014. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10-20 plusz kiló az semmi.

Az én pasim szó szerint 2szer akkora (kilóra is), mint én. Egyrészt tény, hogy én elég sovány vagyok, ő meg kb 2 méter magas, és azért izmos is, de akkor is 110 kilós és nem színizomból áll, és engem a legkevésbé sem érdekel.

2014. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem például a pufókabb fiúk jobban tetszenek ,mint az izomállatok úgy vettem észre.(elnézést kérek előre minden izmos Adonisztól,nem sértésnek szántam a dolgot,de kinek a pap,kinek a papnéé..:d)

És igen,első a belső. (hmm és még rímmel is)

Ha valaki aranyos,jó fej akkor azt úgy meg lehet szeretni,ahogy van,ahogy kinéz. Én például egy duci fiút sokkal könnyebben nézek aranyosnak.

Szóval tényleg,kinek mi.:)

2014. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen de erre mondják azt, hogy a külső ami megfog a belső ami megtart. És lehet nem úgy áll valaoi a másikhoz, hogy... Csak mert olyan miközbe ha megismerné s úgy fogadná a közeledését, ahogy nem akkor lehet nagyon jól meglennének.
2014. jan. 18. 09:45
 7/7 anonim válasza:
stilus kerdese. pl jack blacket imadom
2023. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!