Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zenész srácokhoz hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenész srácokhoz hogyan viszonyultok lányok?

Figyelt kérdés

A zenész szó ebben az esetben egy kicsit erős, mivel nem "zenész" vagyok, csak játszok egy zenekarban, akikkel néha-néha fellépünk kisebb helyeken. Bármikor amikor eddig szóba került más lányoknál, ilyen elrettentséget látok rajtuk, mintha azt hinnék, hogy ez az egész arról szól, hogy leisszuk magunkat a sárga földig, amikor erről szó sincs. :D


Ekkora hátrány lenne?



2020. ápr. 22. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
#4-esnek: Baromi izgalmas a gép előtt ülve összerakni bármit is, ahelyett hogy barátokkal együtt röhögve, együttműködve közösen zenélgettek v. egy nyári estén a Balaton parton pengeted a gitárt, miközben iszogattok, tábortűz van és egyszerűen csak jól érzitek magatokat. Én inkább az utóbbit választanám és egy ilyen kaliberű fiút, mint egy gép előtt zenélgetőt..
2020. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok


Én csak azt mondom, hogy a mostani fiatalok többsége mit gondol róla. A zenészek lehetnek menők. De a mai korban nem a zenészeket hívják menőnek. Ők inkább a kulturált réteg. A mai vagány srácok akik népszerűek, isznak röhögnek, pénze van stb. ők a mai "menő srácok".

A gép előtt ülésnél meg nem az a lényeg, hogy a gép előtt ül hisz az tényleg nem menő xD a végeredmény viszont tele van effektekkel, át van torzítva tehát a saját egyedi módján még jobb is lehet mint egy sima gitár mondjuk.

Igen egy tábortűznél jó ha van valaki aki tud gitározni és pont nála is van. De az ilyen események eszméletlen ritkák kivéve ha konkrétan ilyen a társasági köröd.

21/F

2020. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát sajnálom, hogy csak 20% ban sikerült hasznos választ adnom :D
2020. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha téged nem zavarna a zenei hozzánemértésem, engem sem zavarna ez a zenekar dolog. Elég mindenevő vagyok ilyen téren, de ha úgy kéne járnom a koncertjeitekre, hogy valójában nem is tetszik a zene azt nem bírnám sokáig.. Viszont ha tetszik a párodnak akkor ez is egy olyan dolog amit együtt tudtok csinálni.. Legjobb barátom is zenekarban játszik és imádom a koncertjeiket, mindig elmegyek.
2020. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Én a művészetnek minden formáját szeretem, szóval nekem előny, ha egy fiú/férfi nem egy sablonos természetű egyén.
2020. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Én csak örülnék hogy van valami értelmes hobbija, de nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! 14-esnek: Engem nem zavarna, ha a páromnak nem tetszene a zene amit játszok, nem várnám el, hogy ott legyen a koncertjeimen, hiszen ha nem élvezi, akkor ott meg is bukik az egész.
2020. ápr. 22. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!