Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket az exem?

Figyelt kérdés

Masfel hete dobott engem a srac, eloadta h hallani se akar rolam, nem akar velem beszelni stbstb

errefel allndoan megnezi az insta storym egy sajat illetve egy kamu profilbol is, egy haverom (aki tobbet akar tolem) napjat is allandoan megnezi pedig nem kovet minket instan.

letoltottem ujra a badoom es beleptem a regi profilomba, termeszetesen azota o is fent van es egybol jobbra huzott. miert vsinalja ezt? annyira osszezavar ez a viselkedese, es egyszeruen idegesit. szivem szerint megirnam neki a magamet de lehet csak ez a celja


2020. ápr. 28. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert vissza akar kapni.
2020. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, nem lehet kitalálni úgysem. Arra emlékezz hogy milyen undorító módon dobott téged. Tegyél jót magaddal és tiltsd le a francba az összes kamuprofiljával együtt.
2020. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Bírom a srácot UwU
2020. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!