Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy olyan lányra gondolok pár év eltelte után is akivel nem volt köztünk semmi, lényegében ismeretlen?

Figyelt kérdés
Nem jutott eszembe ez a lány régóta de most igen de Nem értem, hogy miért, azok a lányok sem szoktak eszembe jutni akikkel eggyütt voltam, de akkor ez most mi?
2020. máj. 3. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Azt hogy valami agysejt ütközés volt, és emiatt van komoly bajban a fejed...
2020. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de csak egy férfival. Valamiért ők jobban megfogtak minket, pedig köztünk sem volt semmi.:)) #1-essel ne foglalkozz, itt mindenki csak oltogatni szeret másokat, mintha ebben lelnék örömüket... Aztán most nyugodtan lepontozhat és lealázhat a sárga földig az összes névtelen nagyhangú.:D
2020. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlen, tulajdonképpen honnan tudod, hogy létezik?

Lehet azzal kapcsolatban történtek veled dolgok, és ő is eszedbe jutott..

Vagy már nagyon szeretnél barátnőt, és azért jutott eszedbe.

2020. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkinek vannak emlékei amelyek látszólag teljesen jelentéktelenek, mégis tisztán emlékezünk rájuk, erre nincs különleges magyarázat, és most nálad is ez van.
2021. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!