Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek két ember nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két ember nagyon kell hasonlítson egymásra (külsőre és belsőre) ahhoz hogy jó párost alkossanak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre tökmindegy

A belső viszont nagyon függő. Miben gondolod, hogy hasonlítotok? Ha mindketten otthonülős típusok vagytok vagy nagyon társaságiak, akkor az jó, viszont ha mindketten domináns típusok akkor az rég rossz...

2020. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre azért jó, ha a fontos dolgokban hasonlítotok, de éppenséggel láttam én már olyan párt is, akik a legkevésbé sem hasonlítanak, mégis jól megvannak. A külsővel pedig (én úgy vettem észre) a kicsinyes emberek foglalkoznak. Pl. egyik eléggé gyerekes barátnőm mondta mindig, hogy biztos azért nem kell a kiszemeltjének, mert a srác szőke, ő meg barna.
2020. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Külsőre szerintem egyáltalán nem :)

Viszont ha belsore nagyon különböztök akkor annak később nem biztos hogy jó vége lesz. Ha nem is teljesen de jó ha valamibe hasonloak vagytok :)

2020. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Külsőre nem :)


Belsőre... én a párommal több, mint 1 éve vagyunk együtt és nagyon jól megvagyunk. Én hiperaktív, dilis, közvetlen vagyok, a párom zárkózott, lustálkodó. De imádjuk egymást :)

2020. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!