Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan barátotok akire felnéztek? Szeretnék magam mellé egy fiatalabb barátnőt ( barátként) akinek szebbé tehetném az életét. 😊

Figyelt kérdés

22 éves felnőtt önálló nő vagyok. Amikor tini voltam csak 22-24 éves barátaim voltak imádtuk egymást! Mára már én vagyok a “nagy” és átélném újra hogy visszaadhassam mind azt amit én kaptam akkoriban az idősebb barátaimtól. 😊

Valahogy az élet nem hoz össze normális fiatalabbakkal akikkel össze is hozott az elviselhetetlen nagyképű kétszínű.. cseppet sem olyan a viselkedésük amit én gondolnék egy fiatal 15-17 éves lánynak.

Ha van ilyen lány akinek szüksége lenne egy megértő igaz barátra az irjon és meglátjuk hogy alakul.

Nem vagyok magányos nem ez a cél, csupán szeretném vissza adni valakinek mind azt a tudást és szeretetett és öszinte barátságot amit én is kaptam anno! 😊


2020. máj. 5. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy tényleg nő vagyok nem valami perverz tudom majd bizonyitani is!😅
2020. máj. 5. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én elsősorban a kérdésre válaszolva mondom, hogy szerencsére van egy barátnőm, akire fel tudok nézni, igaz, csak egy évvel idősebb, de rengeteget segített pusztán a létezésével meg azzal, hogy önmagát adja, sokat tanultam tőle!:))
2020. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyet hallani! 😊 Én egyre ritkábban látok öszinte barátságokat...
2020. máj. 5. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne feszülj erre rá.

Majd úgyis megfogsz még ismerkedni emberekkel és majd eldől hogy milyen kapcsolatotok lesz.

Aztán ha jó barátok lesztek, akkor nyugodtan visszadhatod azt amit anno te kaptál.

De ez nekem jelen esetben erőltettnek tűnik.

2020. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En nem gondolom eroltetnek. Nem muszaj se nekem se a masik felnek. 😊 Sok elkeseredett lanyt olvastam itt azert irtam csak ide ki, hatha valakinm tudok segiteni es jo baratsag is lehet belole. Nem jarok mar tarsosagba ahogy ez kivitelezheto lenne es amilyen megjatszos vilagot elunk foleg nem. Igy arc nelkul sokkal nyitottabbak es baratsagosabbak az emberek.
2020. máj. 5. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Végre nem az a sablonos "tök depis vagyok, mert elhagyott a Pista" tucat kérdés, hanem elég sok újabb kérdést és gondolatot vet fel a téma. Remélem sikerül a terved, bár tényleg elég nehéz dolgod lesz, mert a mai 15-17 éves lányok nem 22 éves barátnőt szeretnének, hanem egy legalább 22 éves pasit.
2020. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, igaz nem az a korosztály akit te keresel. De én is szívesen beszélgetnék.
2020. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, szívesen beszélgetnék 😊
2020. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16/l szívesen beszélgetnék, de persze csak akkor ha tényleg 22 éves vagy és lány😂❤
2020. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!