Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetek vagy hallottatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek vagy hallottatok olyan tinédzser fiúról a környezetetekben akiről tudta mindenki hogy meleg?

Figyelt kérdés
Vagy ezt még mindig nagy titokban tartják?
2020. máj. 6. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan màr igen. Ès èn lepattintottam. Nagyon gyorsan.
2020. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a suliban nálunk nem egy ilyen eset előfordult. Jelenleg egy ilyen fiút tudok aki odajár. Senki nem is bántotta miatta, imádjuk most is, mert nagyon jófej
2020. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

@21:30


Középsuli gondolom?

2020. máj. 6. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk középsuliban mindneki tudta hogy egy lány leszbikus és nem vokt belőle semmi gond.

Egy másik lány pedig egy ideig titkolta aztán róla is kiderült hogy leszbikus, de nem történt semmi sem.

Senki nem szólogstott be vagy menekült volna előlük, vagyis én nem tudok róla.

2020. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lena7 ***** válasza:
Én csak 1 meeg srácot ismerek ,viszont nagyon jófej. Nálunk senki sem piszkálta/szólta le emiatt. Persze ez suli függő. Vannak olyan helyek ,ahol nem annyira elfogadott és persze vannak olyanok is ahol jobban elfogadják
2020. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernék egyet :)
2021. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!