Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

17/F

Szakított velem a pasim.

3-4 hete jártunk. első két hétben mindig smiley-zott nekem, meg írogatta hogy szeret engem meg hogy hiányzok neki mert távkapcsolat volt, sosem találkoztunk csak skype-oltunk. A harmadik hét körül nem igazán keresett engem, aggódtam érte mint mindig ezért rendszeresen 600 üzenetet hagyok neki hogy mi a baj meg hogy jól van-e. Mindig tő szavakban válaszolt nekem, a harmadik hét végén megkérdeztem hogy mit akar, hogy szakítani akar-e vagy szünetet mert értem meg érzem hogy miért nem foglalkozik velem úgy mint régen, azt mondta hogy depis hete volt meg minden meg hogy kavarognak benne az érzelmek meg ilyen sületlenségeket,... szünetet kért December 1-ig. Én ezen teljesen kibuktam, de nem mutattam előtte, hanem azt írtuk hogy szeretlek meg majd akkor írjunk legközelebb egymásnak, aztán a negyedik hét szombatján skype-oltunk beszélgettünk, meg el akarta mondani hogy miért volt ilyen meg kérdezgette hogy mit csináltam a karommal, de azt nem mondtam el neki, ő befestette a haját, ezt mesélte el meg, azt hogy a koleszban rászállt egy másik srác hogy szerelmes belé meg minden. Régebben írogatta a barátnőmnek hogy azért kér számítógépet a koliban mindig hogy nekem tudjon írni meg hogy beszélgetni tudjon velem, azóta nem nekem ír hanem a barátnőmnek aki már a volt barátnőm, velem nem foglalkozik, csak vele írogatott és vele csinált mindent. Aztán összedolgoztak a fejemben a gondolatok. A barátnőmet szereti, ugyanis mondta nekem hogy legelőször lánnyal csókolózott. Ezen hét péntek estéjén beszéltem erről a barátnőmmel, flegma volt velem, aztán bemásolta nekem azokat amiket rólam írogatott a fiúm neki, azok a kedves édes dolgok tudjátok... AMIKBEN EGY SZEM IGAZSÁG SE VOLT. Ugyanis olyanokat írt hogy hiányzok neki meg hogy szeretné hogy minél hamarabb vége legyen a szünetnek, csak hogy a szünetet ő kérte és bármikor megszakíthatta volna mert tudja jól hogy senkit se szerettem nála jobban! (ő volt az első fiúm, elején másba voltam szerelmes de nem mertem neki elmondani, aztán jött ő és kiderült róla hogy ő is meleg) Mindegy, tele volt rólam jó dologgal írva, csak hogy ő bemásolta a szöveget és nem screenshotot küldött róla, így ezeket a dolgokat ő is odaírhatta. Akkor tegnap pénteken írta nekem a fiúm este kilenc után hogy beszélni akar velem, én akkora már teljesen kibuktam mert az már nem December 1 volt hanem 2 és egyáltalán nem keresett mint ahogyan azt leírta nekem a barátnőm. Ma írt rám hogy szakít velem. Ezt elmondtam a barátnőmnek, azt mondta hogy mióta vagyok ilyen tar bunkó paraszt és össze vesztem vele. töröltem őket mindenhonnan és tiltottam is. Skype-on rám írt a volt barátnőm hogy: "Amúgy abba a srácba szerelmes aki a koleszban van vele :) "

Tegnap este egy öngyújtó és egy tányér vesztette életét. A földhöz vágtam. Most mit csináljak? Meg mondtam neki mindig hogy ha nem szeret akkor inkább mondja meg minél hamarabb hogy ne fájjon ennyire és egyszer se mondta meg! Itt kínzott hetekig! Erre bocsánatot kér tőlem hogy szakítani akar velem. Nem azzal van a bajom hogy nem szeret, vagyis de azzal is, de ez nem bocsánat kérést érdemlő dolog, ha már nem szeret, akk nem, de legalább mondja meg skype-on és ne kerüljön és ne szórakozott volna velem idáig! Teljesen ki vagyok idegileg! Nem tudom mit csináljak! Hiányzik! Még mondtam is neki hogy át megyek az ő sulijába ha gondolja és én is koleszos leszek, ugyanis mindketten az ország másik végében lakunk. Akárhányszor hármójukra gondolok, leírhatatlan érzés... Senkinek sem kívánom. Úgy érzem mint ha csak röhögnének rajtam. Az a rohadt köcsög meg lenyúlta tőlem. A lényeg hogy ezek szerint nem a barátnőm nyúlta le, de vele többet foglalkozott mint velem! Teljesen elegem van



2016. dec. 3. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
another gay....mivaaaaan már??????
2016. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolhatom, hogy felejtsd el, vagyis próbáld meg elfelejteni! Ha nem volt őszinte veled már az elején, akkor nem érdemel meg téged, aki mindent, talán többet is megtettél, mint amit kellett volna!
2016. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor az emberek nem akarnak több emberről hallani az életében, de nálam ez máshogy van. Újból érezni akarom azt az érzést amit vele átéltem, nem igazán van akit szeretni tudnék úgy a légkörömben, se családot se semmit, egyedül a macskáimat meg a kutyámat
2016. dec. 3. 19:46
 4/10 anonim válasza:

Ilyen semmirekellő emberekkel meg ne is foglalkozz.

Majd jön az, akivel megérdemlitek egymást.

Más miatt, SENKINEk! meg nehogy kitedd magad bármilyen kockázatnak, most a suli és a tanulás a fontos, közbe lehet, de nem kell ilyen drasztikus lépésekhez folyamodni, már én is ott tartottam, hogy majd esti suli, mellette meló, aztán szakítottunk előtte, kb 1 évig voltunk együtt, 2 havonta találkoztunk kb, szóval nagyon megbántam volna utólag, a szerelem meg kibír bármekkora távolságot ha igazi, az enyém 300km-t sem bírt ki.

2016. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát de iszonyatosan rossz érzés és fáj meg minden. Azon is elgondolkodtam hogy kipróbálok egy társkeresőt, egy emberke ajánlotta nekem itt gyakori kérdéseken, bár nem nagyon akarok mert át megyek divatképzőbe Győrbe a Kovács Margitba a diszkalkuliám miatt, és a divatképzős fiúknál több százalék az esély hogy melegek. :D
2016. dec. 4. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Első sorban amit tehetnél az az, hogy megpróbálsz felállni innen. Oké, persze, ezt könnyű mondani, és nem vígasz neked, de azzal, ha rajta rágódsz még hónapokig csak a magad dolgát nehezíted meg. Csinálj valamit amit szeretsz, valami hobbit; találkozz olyanokkal, akik fontosak neked és akiknek te is fontos vagy, valamint próbáld meg magad jól érezni velük. Bármit is csinálsz, ne zárkózz be, mert az a legrosszabb - keresd mások társaságát, mert akkor nem nyomnak agyon a gondolataid és az érzéseid. 17 évesen mág bőven lesz más pasi az életedben, nem 77 vagy.


Egyébként hova valósi vagy?


22F

2016. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, és köszi a biztatást. :) Győrben lakok és első sorban sulit váltok majd a diszkalkuliám miatt, divat képzőre megyek a Kovács Margitba, nem mondom hogy vágyaim munkája, de inkább az mint az informatikai szakma, jobban szeretek rajzolni mint programozni. :)
2016. dec. 5. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Ha gondolod és valakinek panaszkodni akarsz, írj rám privátban nyugodtan. :)
2016. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Adj magadnak időt,és legyél türelemmel.

Fiatal vagy még,leszel még szerelmes.

2016. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legye úgy. :/
2016. dec. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!