Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzoneból, barátzónából,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzoneból, barátzónából, hogy lehet kijutni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon régóta ismerek. Az egyik barátnőm barátnője volt. A barátnőm és köztem gondok voltak és Ő próbált segíteni. Itt ismertem meg jobban. Ezután legjobb barátok lettünk. Neki is lett barátja, nekem meg barátnőm. Majd mostanában, lassan 2 év barátság után beleszerettem. Most szakított a barátjával. Mit tudok tenni, hogy kijussak a barátzónából? És mikor érdemes elkezdeni?

2020. máj. 8. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
ui: A lány 16 éves én 17
2020. máj. 8. 09:49
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Sajnos nehéz ki jutni hívd el randira 1 próbát megér
2020. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hogy, ha barátzónába kerülsz, az a legjobb megoldás (szerintem) ha mindig közelebb kerülsz hozzá, azaz kicsit jobban figyelj rá. Ha most szakított, azt is jelentheti, hogy miattad. Kérdezz efelől többet! :)
2020. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Meg se próbáld mert elbąszod a barátságotokat és sose lesz a régi
2020. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Cuki, amikor ovisok már komoly párkapcsolatban élnek...
2020. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyan hogy barátzóna.... ezt pár töketlen találta ki, hogy a sikertelenségüket igazolják.
2020. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha most szakított a barátjával, akkor hagyj neki kis időt.

Aztán elhívhatod randizni, ha belemegy tetszel neki.

Ha nem megy bele, akkor tudod hogy csak barátként tekint rád.

2020. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Két nem közt nincs barátság.
2020. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem lógj vele sokat.Ha már kialakult egy bizonyos fajta bizalom akkor néha érintsd meg és hasonlók. Én azt vallom hogy két nem között nincs legjobb barátság esetleg haverság' szóval kerülj hozzá közel. Szerettesd meg magad vele.
2020. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mond el neki az érzéseidet. Vagy azt mondja, hogy oké próbáljátok meg vagy azt, hogy ő nem érez semmit. Ilyenkor tovább kell állni.

Ha már 2 éve barátok vagytok, akkor nyilván nyíltan lehetne beszélgetni egymással.

2020. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!