Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért likeolja a képem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért likeolja a képem ha utána meg gyorsan dislikolja?

Figyelt kérdés

#lájk #dislike #miert likeol
2020. máj. 8. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg véletlen nyomott rá.
2020. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, valószínűleg véletlen volt. Van amikor véletlen én is belájkolom más képét, pedig nem állt szándékomban. Aztán meg kilájkolom.
2020. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagy eséllyel véletlen volt, de az is lehet hogy lájkolt és visszavonta hogy felhívja a figyelmed.
2020. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még facen nem jártam így hogy véletlenül belikeoltam volna valamit, de akkor biztos így van hogy véletlen volt, (egy kis háttér sztori hogy am ismerjük egymást arról tudok hogy bejövök neki meg beszéltünk is párszor ha ez számít valamit)
2020. máj. 9. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor valószínű, hogy a figyelmedet akarta felkelteni
2020. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltés, hogy lajkold az ő képeit is.

(jártam így, így szépen visszavontam az én likejaimat)

Így gyűjtenek szíveket egy egy képre a tinik.

2020. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem titokban nézegette és miközbe görgetett véletlen rá nyomott aztán ki-likeolta.
2021. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!