Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyenes vagy göndör haj? Fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenes vagy göndör haj? Fiúk?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban? Mit gondoltok, miért?

Kort is írjatok:)

Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Félgöndör-félegyenes az igazi.
2020. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy, az arcon múlik.
2020. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az egyenes az ideálom, de volt már, hogy göndör hajú lány jött be, szóval nem ettől függ.
2020. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az egyenes jobban tetszik :D

De a copfokért is nagyon oda vagyok.

21

2020. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyenes
2020. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem az egyenes sokkal jobban bejön de vsn akin a göndör is
2020. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Altalaban az all a legjobban a lanynak, amilyen alapbol. De nekem vagy a teljesen egyenes haj tetszik, vagy az erosen hullamos, kisse kocos hatasu. De csak akkor, ha termeszetes, vagy legalabbis annak latszik, bocs lanyok de ordit amugy messzirol, hogy valakinek ki van-e vasalva a haja, vagy epp formazoval gondoritette be, egyik se tul szep, ha nem termeszetes. Az egyenes haj talan elegansabb, ha letisztultan oltozkodsz legyen egyenes, vagy konty ami meg bejon. De ez szemelyisegtol is fugg. Amit meg megemlitenek, az az arcforma: kerek, hosszukas archoz egyenes haj megy, szogleteshez gondor, keskeny allhoz pedig mindegy. Ja es lepcsozetes sokkal jobb, en utalom, ha valakinek egyetlen reteg van csak es kb. milimeter pontossagra ugyanott vegzodik a haja :.D. Bocs csajok, de nevetseges es oregit is...
2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!