Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt hogy minden lány ugyan olyan?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egyszerűen rosszul vagyok a korosztályomtól. Tudom hogy a legtöbb lány ilyenkor már kezd pasizni , költekezni meg egyebek de nem értem miért menő... Elkölti anyuci, apuci keresetét és ő a királynő. És ebben az a legrosszabb hogy minden lányt ilyenre általánosítanak. Én egyáltalán nem ez a típus vagyok és ezt komolyan is gondolom. Jó persze engem is a szüleim tartanak el de én sokat tanulok érte és otthon is sokat segítek nekik. De egyszerűen fáj hogy már ugyan úgy kezelnek mint a tini ribiket.. miért van ez?
2018. máj. 27. 22:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

A sztereotípiák ellen nem tudsz mit kezdeni

Az a lényeg, hogy te tudd, ki vagy és azt sose felejtsd el 😉

(Nem az hogy más is tudja, azt meg mondanom se kell, hogy aki ismer az meg úgy is tudja)

2018. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igazából 2 fajta lányra általánosítjál. Az egyik amit leírtál, a másik pedig az, amilyen te vagy. Egy rakat hasonló kérdés van.

Nem kell lenézni a korosztályod és egy embert se. Te folytasd a tanulást, kifizetődik majd, az általánosítással pedig ne törődj, ez mindenhol jelen van.

2018. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy ezt hiszik? :)
2018. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon nagy egyéniség a kérdező.

Na gyerünk, írja le más is, tudjuk, hogy ezt várja.

Igazán eredeti hetente olvasni ezt a kérdést.

2018. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért hiszem mert egyértelmű. Amíg valaki nem ebben a korosztályban "él" addig nem annyira látja ezeket a dolgokat. De ha mondjuk kiteszem instára az egyik kedvenc Lil Peep számok akkor levagyok szólva hogy "na még egy Peep ribi"
2018. máj. 27. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltunk a te korodban, nem vagy egyedi eset, mi is voltunk 15 évesek, tudom hihetetlen, de akkor is jelen volt ez. Szarj bele, ennyit tehetsz.

23N

2018. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért ne haragudj de az 8 éve volt és sok minden változott. Régen nem jártak a tinik drágább ruhákban mint a szüleik és nem volt drágább telefonjuk mint mondjuk egy autó (független attól hogy milyen típus). És van egy 23 éves battyám ő is egyet ért velem:)
2018. máj. 27. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, rosszul tudod, hogy 7-8 éve nem úgy volt. Én 22 vagyok de az én sulimban is voltak Iphone-ok, többhetes külföldi nyaralások, 40 ezres Adidas cipők, saját kocsik. És akkoris voltak olyanok, mint te, akik emiatt sírtak.Az élet ilyen a munka alatt is. Vannak olyanok, akiket benyomtak ismerettséggel és olyanis, aki vért izzadt az odajutásért. A különbség az, hogy a felnőttek nagy része ezt elfogadja. 22/F
2018. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kell ugyanazt a kérdést minden héten/ másnap feltenni azért, hogy megerősítést kapj arról, hogy te mekkora egyéniség vagy? Ebben az a legviccesebb, hogy az ilyen kérdéseket mindig a lehető legátlagosabb fiatalok teszik fel, akik próbálna kitörni az átlagosságból, de igazából nem sikerül nekik, ehelyett csak maguknak bizonygatják ezt. A költekezésre visszatérve: A legtöbb ember tényleg apuci pénzét költi, de ezt azért fenntartásokkal kell kezelni, mert sok olyan tök rendes lányt ismerek akik csak megfelelési kényszerből vesznek drága dolgokat a saját keresetükből. Szóval attól, hogy valakinek drága dolgai vannak, még nem biztos, hogy gazdagok a szülei. Egy kicsit kérkedésnek tűnhet, de én is sokszor megkapom hogy gazdag szülőkkel könnyű, mert a fényképezőm többe kerül, mint egy átlagos családi autó (mondjuk az nekem munkaeszköz). Még egy tanács: NE úgy próbálj meg kitűnni a tömegből, hogy a többieket nézed le, hanem csinálj valami olyan amiért felnéznek rád/ tisztelnek.
2018. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok átlagos aki azt bizonygatja hogy igen is van stílusom és most írtam ki elösszőr ezt a kérdést. Engem nem az zavar hogy az ő "Stílusuk" az az a kur*...lkodás felkapott hanem az hogy van mondjuk egy ugyan olyan cipőm mint nekik akkor már én is olyan vagyok.
2018. máj. 27. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!