Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Baratom haverjanak majd mostanaban lesz a szulinapja, es naluk fognak bulizni meg sutogetni meg ilyenek. Baratomat nyilvan meghivta es termeszetesen megy is, tudom h a tobbi haverja viszi a baratnojet is, a baratom viszont nem hivott engem

Okkal zavar ez a dolog vagy csak tulgondolom?

ti mit szolnatok ehhez?



2020. máj. 12. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem is tuti zavarna
2020. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg zavarna. De ha nemrég jöttetek össze pl, akkor lehet még nekem korai lenne, hogy vigyen. De nem tudom, ti hányadán álltok

Esetleg kérdezz rá vagy valami:)

2020. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat azert igencsak zavarna

Kerdezz ra miert nem akar vinni

2020. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 eve vagyunk egyutt..

De ha rakerdeznek nem lenne fura? Nem lenne olyan mint ha meghivatanam magam vagy nagyon raakaszkodnek?

Szoktak mondani h mind2 felnek kell a kulon toltott ido, szoval neha a kulon szorakozas, csak akkor is rosszul esik h a tobbi haverja viszi a baratnojet neki meg eszebe sem jut

2020. máj. 12. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna. Hiszen nem egy fiús program lesz, hanem a többiek viszik a barátnőjüket.

De biztos, nem akarja a barátod hogy menjél? Nálunk nem kellett külön meghívás. Természetes, hogy jön velem, ha akar.

2020. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Balatoni srác^ ***** válasza:
100%
igen.
2020. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Fiú szemszögből megmagyarázom a lehetséges okot:

Amikor egy pár együtt van társaságba, akkor sűrű hogy kb csak egymással foglalkoznak és így 2-es csoportokba ragadnak ami nem túl jó, épp ezért szokott az lenni velem hogy amikor van barátnőm akkor sem mindenhova viszem.

Szülinap is lehet olyan hogy régebbi akár gyerekkori barátaival akar lenni, még ha azoknak jön is a barátnőjük.

2020. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%
Velem is volt ilyen, a párommal 1 éve lehettünk együtt kb., én meghívtam minden olyan eseményre, ahova én is hivatalos voltam. Viszont ő nem vitt el az egyik barátjának a szülinapjára...azzal a baráttal pedig különösen jóban voltam. Nekem is rosszul esett..aztán kiderült, hogy azért nem vitt, mert féltékeny volt, és nem akarta, hogy én és a haverja egy társaságban legyünk.
2020. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy miért nem szeretné, hogy menjek. Szerintem ez (pláne egy kapcsolatban) nem lenne tolakodó, stb. És tiszteletben tartanám- kell, hogy ne mindig legyünk együtt- meg amúgy is, ha meg akarna csalni, akkor nem úgy tenné, ahol sokan vannak meg sok a közös ismerős- na meg nem is tudnál arról, hogy mikor. Szóval szerintem nyugi, ha már 1 éve együtt vagytok kell idő külön is.
2020. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, sőt. De biztos, h nem akarja, hogy ott legyél, vagy épp természetesnek veszi hogy eljösssz, és ezért nem hív meg?
2020. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!