Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavarna egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna egy lányban az, hogy egy kicsit sem intelligens?

Figyelt kérdés
Most nem fáradozok azzal kapcsolatban, hogy ez miben nyilvánul meg, de annyit elárulok, hogy még a cipőmet sem tudom bekötni. A helyzeteket nem vágom le, mindent félreértek, vagy pedig nem értek semmit. Titeket ez zavarna? (Nem vagyok rá büszke, csak felvállalom ezeket, hogy választ kapjak.)
2018. márc. 6. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé.
2018. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy őszinte legyek, ismertem már buta csajt, de az be tudta kötni a cipőjét :D fura vagy. engem mondjuk ettől függetlenül nem zavar, nem ítélek el valakit ilyesmi miatt...
2018. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem mindegy, hogy miben nyilvánul meg. Gondolom, nem a szószerinti logikai-matematikai IQ-ra érted. A helyesírásod például jobb az átlagnál. :D
2018. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenestben
2018. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem eltúlzod. A fogalmazásod alapján egyáltalán nem tünsz kivsit sem intelligensnek. A többi inkább valamilyen rendellenességnek hangzik, van valamilyen jellegű pszichológiai zavarod?
2018. márc. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, szóval ilyen értelemben nem tudok válaszolni a kérdésre, de a helyesírásod és a szóhasználatod alapján nem lehet olyan rossz a helyzet mint amilyennek lefested.
2018. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Biztos be tudod kötni,ne túlozz ,:)
2018. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ki lesz az első válaszoló, aki beírja, hogy “én segítek megtanulni cipőt kötni”?😂
2018. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es, mondom, hogy nem tudom bekötni, értsd meg. Ja, és igen, spektrumzavarom van. Nem túlzom el egyébként, mivel végeztek el rajtam iq tesztet, és alacsonyabb lett, mint az átlag emberé. Ezt mondták is. Remélem ezt sem hiszitek el...
2018. márc. 7. 09:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az IQ-d alacsonyabb az átlag emberekénél, az még nem jelenti azt, hogy kicsit sem vagy intelligens. Teljesen egyetértek az előttem írókkal: nagyon szépen fogalmazol és helyesen írsz, ez sem arra utal, hogy kicsit sem vagy intelligens. Ha kedves vagy, aranyos és önmagadat adod, biztos fogsz találni egy szerető párt magadnak, akinek a legkisebb gondja lesz az, hogy nem tudod bekötni a cipőfűződ, ne aggódj! :)
2018. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!