Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legfájdalommentes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legfájdalommentesebben szakítani? A barátommal fogok szakítani, mert elmúltak az érzéseim iránta. Amúgy tökéletes barát volt, és szeretnék úgy szakítani, hogy a legkevésbé fájjon. Ja és mindenképp személyesen. Esetleg tippek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hacsak nem múltak el az ő érzései is, ezt nem lehet "fájdalommentesen" megoldani. Azzal segítesz a legtöbbet, ha nem kertelsz, hanem rögtön, egyenesen mondod meg. Nagyon szar ez a "háát, figyu , beszélnünk kell, izé..." jellegű kenegetés.

Legalábbis szerintem.

2020. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén? Fájdalommentesen szerintem sehogy... Nagyon szeret téged biztosan, ezáltal fájni fog neki ígyis úgyis.. :(


Mondd el neki lényegében azt, amit leírtál


Tökéletes barát volt, szeretted őt, szép volt amit együtt átéltetek, de sajnos ez lett


Kikell hevernie majd az biztos.. de neked is

2020. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyan gondolod, kinek legyen "legfájdalommentesebb"?

Neked biztosan az lesz, hiszen nem az ő hozzád viszonyulása, hanem a te érzéseid megváltozása miatt kezdeményezed a szakítást.

Az ő érzéseit pedig te nem tudod irányítani, a szakítást neki fájdalommentessé tenni.

.

A legjobb, ha őszintén, de nem durván megmondod neki, hogy te kilépsz a mostani kapcsolatotokból.

2020. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megpróbálok minél lényegretörőbb lenni és elmondom neki, hogy tökéletes barát volt, egyedül bennem van “hiba”.
2020. máj. 18. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet fájdalom mentesen de :

_figyelj van egy kis gond... Nagyon szeretlek és köszönöm hogy eddig voltál nkem számos jó emléket adtál és nagyon nagyon köszönöm. De valami változoott és elmúltt és nem tudok rád úgy nezni... ne haragudj...


kb igy tudsz de MUSZALY szemelyesen , vagy különben összetöröd (by the way hany evesek vagytok?)

2020. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, tényleg nem lehet ezt fájdalommentesen megoldani, de szerintem nem szöveg sablonokat kéne gyűjtened innen. Szívből beszélj és ne azt mondd el amit más írt ide. Szerintem nem a legmegfelelőbb, ha azt mondod benned van a hiba. Ez senki hibája sem, nem te döntesz arról, hogy mit érzel és mikor.

Sok sikert a szakításhoz, remélem, hogy a barátod hamar túllép majd rajta.

2020. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szenderke ***** válasza:
100%
Ha azzal jössz, hogy benned van a "hiba" magadat teszed áldozatszerepbe, miközben éppen ő van megbántva nagyon. Fontos, hogy érezze, hogy nem vele van a baj, de ahogy az előttem lévő írta - ez senki hibája sem. Köszönd meg, mond el neki, és aztán mindenki dolgozza fel maga.
2020. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer köszönöm a válaszokat. Egyébként nem sablon szöveget gyűjtöttem csak gondoltam, hátha tudtok mondani valami ilyesmit, mint amit mondtatok, hogy legyek lényegretörő. Ma szakítottam vele, természetesen személyesen. Elmondtam neki, hogy nem benne volt a hiba és, hogy köszönöm az együtt töltött hónapokat csodálatos volt.
2020. máj. 19. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"elmondom neki, hogy tökéletes barát volt, egyedül bennem van “hiba”."


Nincs benned hiba.

Elmúlt. Erről nem tehetsz.

2020. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!