Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne most tennem? Ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem? Ennyire jó lelkű vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel masfél éve beszélek úgy viselkedettünk mintha együtt lennénk és nagyon elmélyült a dolog kettőnk között. Aztán kiderült, hogy kavart más lánnyal és mondtam hogy ez nekem nem fér bele lehordott minden félének lehordott és fenyegetett hogy megver. Féltem tőle nagyon szvl még sokat vitatkoztunk aztán nem érdekelt letiltottam. Pár hónap múlva messeneren (eddig snapen beszéltünk) könyörgött napokig, hogy beszéljünk és érzelmileg zsarolt, hogy öngyilkos lesz és én leszek az oka és az olyan mintha én ölném meg. (Öngyilkos lett egy közeli barátom és tudja jól mert mindent megbeszéltünk régebben egymással és ez a téma fáj a legjobban azt hiszem ez volt az a pont hogy ellöktem magamtól és azóta sem engedtem közel). Már nem akartam vele együtt lenni ezt pedig nem tudta felfogni. Folyamatosan írt de akkor mar nem fenyegetett hanem könyörgött hogycsak barátok legyünk. Itt elkövettem egy nagy hibát adtam neki egy esélyt. Nagyon sokat beszéltünk idáig de mindig elő jött a régi énje viszont próbálta magát kontrollálni. Olyan most mint a legjobb barátom, de ő még mindig többet akar. Én viszont soha nem akarnék vele össze jönni, de így meg nem tudok másfelé sem nyitni mert olyan szinten lelkiismeret furdolásom van és bűnösnek érzem magam ha vissza merek írni egy fiúnak. (Nagyon féltékeny) én nem hülyítem akárhányszor úgy közelít felém világosan semmi kertelés nélkül elmondom, hogy esélytelen. Amikor megkérdezi hogy úgy érzek íránta mint ő irántam megmondom, hogy nem. Eltervezte az egész éleünket, még azt is hol fogunk élni és mindent... sosem adok semmi olyan jelet amiért elkezdhetne reménykedni pedig. Ilyenkor elkezdi mondani hogy nincs értelme az életének és nem is kéne élnie...ilyenkor nagyon gyomorgörcsöm van és eszméletlenül rosszul leszek. Vannak nagyon gyönyörű lányok miért nem foglalkozik velük? Viszonoznák is az érzeseit. Olyan mintha birtokolni akarna néha és mintha élvezné hogy tud a lelkemre hatni. Amikor határozott lennék mindig valami olyat ír vagy mond amitől lelkileg legyengít vagy megsajnálom. Hogy tudnék megszabadulni tőle, hogy ne legyen lelki ismeret furdalásom? (Kinézem belőle, hogy megpróbálna kárt tenni magába csak azért hogy magához kössön és magamba boruljak hogy majdnem meghalt negegy barátom...) én 16/l ő pedig 18 éves most

2020. máj. 2. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy pszichopata iskolapéldája, szakíts meg vele minden kapcsolatot és ignoráld teljesen 16f
2020. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt ilyen srác. Ígért fűt fát, aztán semmi sem lett.

Nem éri meg velük foglalkozni. Miért tennéd tönkre magad más miatt?

Úgysem fogja emiatt megölni magát, maximum más miatt, ez alatt a fedőnév alatt.

Tiltsd le. A zsarolás legjobb ellenszere, főleg ilyen esetben, ha nincs rá reagálva.

Időben lépj ki, mert még a végén tényleg komoly lesz.

2020. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Igaz a tiltás a legjobb ellenszer. Mindenhol szakítsd meg vele a kapcsolatot. Egyébként nem is értem miért beszélgetsz még vele amikor azt írtad hogy megfenyegetett hogy megver...... vagy van valami oka amiért még mindig kommunikálsz vele? Mert ez nem normális
2020. máj. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SziaJociVagyok:)) ***** válasza:
77%

Nem tiszta a gyerek

Tiltsd le! Szakits meg vele minden kapcsit!

Bárcsak hinnél nekünk..

2020. máj. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nem ismeri a srác az ismerőseid, családod és semmi olyan fotót nem küldtél neki magadról. Ugyanis ha letiltod akkor más csatornákon próbálkozhat. Első körben én igenis nekiállnék másokkal ismerkedni, beszélgetni, nem áldoznám fel magam miatta. Ha meg nagyon hisztizik akkor megkérdezném tőle, hogy milyen barát az aki nem engedi, hogy boldog legyen a másik? Ha nem ért a szóból akkor bevonnám a szülőket, jelezném nekik, hogy mi a helyzet, zaklatnak és súlyos mentális probléma van a sráccal. Ha te le is rázod másnál újrakezdi és ki tudja kit kerget a halálba.
2020. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha ezek után elgondolkodsz a kapcsolattartáson, meg is érdemled!

Tiltásról hallottál már?

2020. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Mindig az ilyen fogyatekos,agressziv barmok fognak ki 1aranyos lanyt,faxom
2020. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs rólam semmilyen olyan fotó se neki se másnak. És nem olyan könnyű megszakítani vele a kapcsolatot. Elég sokszor tiltottam már le minden felületen, a számát is letiltottam. Új számról hívott és más fiókokról. Békésen szeretnék elválni, hagyjon békén csak felejtsen el
2020. máj. 2. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz legalább letiltanod, mert így sosem fogja megunni. Ez egy elég beteg srác, lehetnek vele gondok. Sajnálom egyébként, hogy belesétáltál egy ilyenbe. Nekem is volt ilyen, de szerencsére hamar kapcsolt, amikor letiltottam, és onnantól békén hagyott.
2020. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki,hogy ő ezzel jobban bánt téged.Plusz,ha már nagyon nem hagy békén,nem tudsz mást csinálni,de feljelenteni zaklatásért.Szólj a szüleidnek,ha nem esik ennyire le neki,hogy nem akarsz semmit.Screenshotold le,még most az olyan részeket,ahol érzelmileg fenyegetett.
2020. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!