Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy Crush-t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy Crush-t elfelejteni?

Figyelt kérdés

Igaziból ez egy nagyon érdekes téma számomra, van egy lány aki rég óta nagyon tetszik (2 éve?) sokáig csak nézegettem, figyeltem milyen a szociális médián keresztül mivel laza 100km-re lakik, de még mindig szimpi volt, szóval gondoltam mit veszíthetek ráírok, nyilván nem válaszolt az elején de okos srác vagyok, szóval el kezdtünk beszélgetni, nagyon jó volt minden, jól kijöttünk, ő is írt meg minden. De a beszélgetés már több mint 1 éve abbamaradt. Igaziból valamilyen szinten az én részemről (ő írt utoljára) de végül is ő sem keresett. Már nem emlékszem mi volt bennem amikor nem írtam neki, mert még a mai napig is úgymond szeretem, szerintem tesztelni akartam mennyire vagyok fontos neki, és nos nem annyira hogy felkeressen.. Tipikus engedd el és ha visszajön akkor a tied. De nem jött be.

Viszont most egy évvel később is változatlan a dolog xd Szóval nem tudom, volt azóta barátnőm meg neki is pasija, de igaziból mindig a fejemben ott volt, hogy a jelenlegi nőmnél van jobb.. (ő) és vagy ez vagy amúgy is tönkrement mert nem voltam boldog, mivel sem a beszélgetés nem volt olyan jó meg így semmi.. (Nem az hogy nem volt olyan, nem őt keresem más lányban, szimplán azt a szintet nem hozta és ez nyomasztott)

Mert amúgy ez a lány elég komplikált, nem is igazán kapcsolatot keres, meg elég karrier orientált, de független nagyon szerethető aranyos. Igaziból valamennyire közéleti is, sok "rajongója" van és sok ember veszi körül. Engem még akkor is ez tántorított el, hogy amúgy millió jobb pasival bulizik vagy van egy társaságban, lehet ez is közrejátszott abban, hogy inkább elengedtem és lesz ami lesz.

Igaziból ebben az egy évben, még mindig követem instán meg ugye facen ismerősök vagyunk, néha reagáltam pár posztjára de olyanra amire amúgy is, mindegy ki teszi ki :D Meg sokszor azt nem is nézem, csak ha vicces vagy ilyesmi akkor reagálok.

De igaziból ez nem egészséges és most már valamit kezdeni akarok vele.. Attól. hogy letörölném vagy kikövetném még tudnám hogy létezik, és nem felejteném el milyen volt amikor dumáltunk, szóval ez nem megoldás. Azt hittem az idő segíteni fog, de több mint 1 év telt el és igaziból semmi nem változottxd Még vele is álmodom néha szóval már kezd para lenni.. sendhelp



2020. máj. 18. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy crusht egy következővel lehet elfelejteni. Ha találsz olyasmit, vagy jobbat mint ő, akkor elfelejted. Viszont ha van valakid és még mindig vágsz a crushodra, akkor ne játsz szegény barátnőddel, legyen olyannal boldog, aki őt szereti...
2020. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igaziból rajta kívűl és ez az 1 év alatt van még egy ilyen crush féle, csak vele kb 2 mondatot beszélgettem mert ignorált és nem viszonzott semmit. Független ő felé is hasonló érzéseket táplálok csak gyengébben mert őt alig ismerem és így nehéz szeretni:/

De ha erre gondolsz mindig vannak és voltak is több lányok akik felkeltették az érdeklődésemet. Csak ironikus módon velük soha nem jött össze.. De komolyan, pedig kivétel nélkül mindegyiknél bepróbálkoztam mert utálom ha magamat emésztem azzal, hogy mi lett volna ha..

Szóval igaziból csak így elviselem a dolgokat. Nem játszadozom én senkivel, írtam, hogy vége lett mert nem voltam boldog, de az sem megoldás, hogy nem ismerkedek és csak ezek a lányok vannak és megáll az élet. Muszáj próbálkozni hátha egyszer ezeket az érzéseket valaki felülmúlja...

2020. máj. 18. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért akarod elfelejteni, mert unod hogy nem tudsz mással olyan kapcsolatot alakítani ki mint, amiket nála érzel vagy pedig azért mert túlságosan bejön neked és félsz újra próbálni vele?
2020. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fú, ez egy nagyon jó válasz :D Nagyon elgondolkodtató és komplikált, de megpróbálom leírni.

Nos, igaziból úgy szeretném elfelejteni, hogy nem gondolok rá, mivel 100%-osan kitörölni az emlékezetemből nyilván nem lehet. Úgy, hogy ne járjon a fejemben, ne álmodjak vele, ne vágyjak a társaságára, hogy beszélgessünk stb. Ezt nyilván úgy lehetne ha valaki más lefoglalna és rá gondolok, de sajnos olyan lányt még nem találtam aki ennyire felkeltené a figyelmem és lekötne.

Fura ez az érzés egyébként, meg az ahogy ez kialakult.. Effektív az egyikkel nem is találkoztunk mivel 100km-re lakik, (mondjuk volt itt ahol én lakom de akkor már nem beszéltünk és fel sem keresett pedig tudta itt lakom, mindegy) a másikkal meg nem beszéltünk mondjuk élőben de többször is láttam, és ezekkel kapcsolatosan próbáltam ráírni de ott sem érdekelte ez őt kifejezetten.

Igaziból nem tudom lenne-e értelme újra próbálni, ha eddig nem érdekeltem akkor most sem fogom, vagy így nem tudom, nem változott semmi..

Nyilván örülnék annak is ha valahogy összejönnénk vagy ilyesmi, de erre nincs esély, mert megpróbáltam és nem ment.. Ezért gondoltam valamire amivel őket úgymond el tudom felejteni mert fura mód még reménykedem, néha elhiszem hogy írni fog vagy ilyesmi.. De a fura az benne, hogy ők meg egyáltalán nem gondolnak rám és ez így rossz érzés.. De talán az a baj, hogy egyik sem offolt ki és ezért reménykedem.. De igaziból van egy olyan lány is aki nem ilyen crush, csak simán nála is bepróbálkoztam és ő offolt de mégis reménykedtem mert amúgy tök jóban vagyunk évek óta. Szóval fura, és nem tudom mit akarok, mire várok.. Ami megoldás lenne, hogy összejövünk de erre semmi esély, elfelejteni teljesen nem lehet, szóval elég patt helyzet.. Gondoltam kiírom ide hátha valaki más nézőpontból vagy ilyesmi miatt tudna valamit tanácsolni, ajánlani...

2020. máj. 18. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok még, hát szerintem akkor próbáld magadban olyan mód is realizálni a dolgokat, például milyen tulajdonságai voltak amik még is zavartak és sajnos az esetek többségében egy újabb emberre van szükség aki elfelejteti veled, én például mondjuk az a kivétel erősíti a szabályt típus vagyok inkább, mondjuk én lány vagyok, nem tudom mennyire működik nálatok másképp ez fiúknál, viszont szerintem általánosságban mindenkinek segíthet az, hogy igazából megpróbl más dolgokra fókuszálni értem ez alatt hobby ilyenek,az mndenképp jó, hogy kiadtad magadból, sokat tud segíteni hidd el, viszont mennyi idő alatt sikerül elfelejteni az nyilván változó, nekem két hónapig tartott körübelül, ismerőseimnél volt kinek több kellet, cvolt akinek ugyanennyi kellett. E EZT IGAZÁBON NGYON AKARNOD KELL, ANÉLKÜL NEHEZEBB LESZ MIVEL ELÉG DURVÁN BEJÖN NEKED ÉS SOKSZOR KÍSÉRTÉSBE FOGSZ ESNI DE IGYEKEZZ AZT TARTAI SZERINTEM A SZEMED ELŐTT, HOGY MI LESZ HA VVÉGRE SIKERÜL ELFELEJTENED, AZ VISZONT NEM MEGOLDÁS SZERINTEM PÉLDÁUL HA ELEMEZNÉD A TÖRTÉNTEKET MERT ÚGY ÉRZED ARRA LENNE SZÜKSÉGED ÉS ÚGY PRÓBÁLOD ELTERELNI A FIGYELMEDET. éN EZT A MÓDSZERT ÚGY GONDOLTAM ALKALMAZNI, HOGy átgondolod ha arra van szükséged, de ha álmodozi is kezdenélróla vagy a mi lett volna ha történések felé kalandoznál akkor kzd inkább valami treljesen másba, ha neked segít a feldolgozásban akkor hasonló témákban olvashgatni is tudsz és kutatni úgymond, mivel nyilvn együtt fogsz érezni velük és segít sokszor magadban lejátszódó folyamatokan is jobban megértetni. Ui: boccs hogy egy részét csupa naggyal írtam, de a billentyűzetem néha rosszalkodik xdd.
2020. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazán sokat segít ez a nézőpont, meg nyilván mi mások vagyunk, vagy azért mert lány vagy és tényleg másképp éljük meg vagy csak szimplán mert senki sem egyforma.

Mellette és utána is tudtam más dolgokra fókuszálni, ezt soha nem értettem. Mikor beszélgettünk sem az volt, hogy reggeltől estig csak beszéltünk és ennyi. Éltem az életem, csináltam mindent csak beszélgettünk, azért ez nem egy nagy megerőltetés, sok emberrel beszélgetek és tartom a kapcsolatot, soha nem értettem ez milyen módon hátráltat bármiben is, írok amikor tudok, avagy válaszolok de ez nem áll meg a beszélgetés.

A mi lett volna ha dolgon nem gondolkodom, mivel bepróbálkoztam, én a tőlem telhetőt megtettem, itt inkább a viszonzatlanság volt a baj. És nem rajtam múlt véleményem szerint...

Sokat gondolkoztam ezen, és nem csak a jót látni benne, de elég nehéz így, főleg, hogy nem nagyon éltünk meg rosszat, és nyilván volt ami zavart benne de úristen emberek vagyunk, senki sem tökéletes.

Engem szimplán csak ez a tudat zavar, hogy tudom, hogy létezik és hogy mennyire szeretem, még ha ő nem is, és ezt valahogy nem tudom elfelejtetni magammal.

2020. máj. 18. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
még mindig ugyanaz vagyok, nos szerintem is megtettél minden tőled telhetőt, nem rajtad múlt. Próbálj bele gondolni ha össze is jött volna akkor te mindent megadtál volna neki, ezek szerint alánykihasznált volna és talán jobb is így neked ezért, mertlehet hogy nem tudod elfelejteni, de gondolj bele ha összetör úgy, hogy konkrétabb dolog is történi k közötetek csak rosszabb lett volna nem? Elhiszem hogy szereted és zavar hogy nem lehet a tiéd, átérzem, de igyekezz ezt az érzét mássl elfolytani kapcsolódj ki és igyekezz nyitott maradni a külvilágra. Ismerkedj, valószínűleg neked ez tudna segíteni elfelejteni őt, mivel ahogy elnézem nagyon más nem segít. Mondjuk lehet az is gond, hogy túl sokat gondolsz rá még mindig sőt biztos és az a kép van meg benned milyen volt. Gondolj arra azóta megváltozhatott és egy kicsit könnyebbé teheti a helyzet elfogadását. Ilyenkor véleményem szerint azt látod amilyen volt és túlságosan is le ragadsz annál mennyire jó volt az az érzés mikor beszélgettetek ilyenek és ennél ragadsz le. Szóval inkább a múltban élsz s azért is félhetsz elengedni, mert attól tartasz más iránt ezt soha nem fogod érezni. De hidd el, ha sikerül belátnod hogy semmilyen ember iránt ugyanúgy érezni nem lehet, mivel te is jól kiemelted, hogy senki nem tökéletes és mindenkinek hibái is mások stb. , viszont lehet hogy találsz egy olyan személyt aki ugyanolyan intenzíven viszonozza az érzéseidet mint amilyenek a tieid. Ez motiváljon, mert ha túl leragadsz ennél a lánynál csak egyre rosszabb lesz neked és más kapcsolataidra is hatással lehet a későbbiekben.
2020. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok válaszolni, csak annyit hogy keresd fel és invitáld el egy találkozóra hogy élőbe is megismerd, lehet ott már nem is fog bejönni és rossz emlékként éled meg hogy ennyi ideig koplattál utána :D


Nekem volt egy barátnőm kb 70km-el arrébb, de az más kapcsolat volt.

Egy szerdai napon elkezdtünk beszélni, és még aznap megkérdezte nem-e akarok menni pénteken egy fesztiválszerűségre/bulira ahova mennek ismerőseivel, el mentem egy haverommal aztán ott lekavartunk meg minden.

Na és az volt a más, hogy itt nem halogattuk az időt volt hogy random reggel arra ébredtem hogy rám írt 8 fele hogy "Barinőm lemondta a talit nem akarsz elugrani valamit kitalálunk aztán alszol nálam" (ez már kicsit később volt kb másfél hónapig voltunk együtt)

Kicsit sietősre fogva kb 40 perc volt azt a 70 km-t megtenni motorral szóval nem volt vészes egyáltalán a távolság, csak ha te busszal/vonattal mész több idő is meg ilyenek. (Ha egyáltalán lenne belőle valami és érdekled) Mondjuk azzal a csajjal nyár óta már beszélő viszonyba se vagyok, egyszer kocsmáztunk abba a városba ahol lakott, aztán fel cseszett valamivel idegileg rendesen, én meg mondtam hogy jó inkább alszok otthon és haza motoroztam részegen inkább mint hogy még 1 percig is a szemébe nézzek.

2020. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!