Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura ha valaki a volt mostohab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha valaki a volt mostohabátyjába szerelmes?

Figyelt kérdés
Az apám már több mint hét éve együtt van a mostani feleségével, akinek van két fia. Apámék elválnak, de úgy alakult hogy a nem sokára volt feleségének a nagyobb fia, aki négy évvel idősebb nálam (btw 16 vagyok), a családi bizniszben marad, mert ő a válás során apám pártját fogta. Szóval nem olyan rég egy hosszabb kihagyás után láttam őt először és huhh... Amikor köszönésképp adott két puszit és kimondta a nevem egyszerűen csak éreztem azokat a rohadt pillangókat. És beszéltem már erről a legjobb barátaimmal és szerintük ez fura, de én nem így érzem. Nyilván ők sem látják az én szemszögem, és én sem látom az övékét, de azt elmondhatom hogy hiába volt már hét éve ez a fiú a mostohabátyám sosem tekintettem rá úgy. Szóval, rosszul kellene éreznem magam emiatt?

2020. febr. 25. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ne érezd magad rosszul, mert nem vagytok rokonok, ráadásul már a szüleitek sincsenek együtt.
2020. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

örülj neki hogy találtál valakit, akit kedvelsz :)

ha apud jóban van vele, szerintem nem gáz :)

családi összejöveteleket, meg majd úgy alakítjátok, hogy mindenkinek jó legyen :) ha olyan a légkör, nem kell ott lenni :)

2020. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez okés, hisz semmilyen rokoni kapcsolat nincs köztetek
2020. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
What r u doin stepbro?
2020. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!