Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak? Ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy 9.-es lány a suliban (én 11.-es vagyok), aki nagyon bejön már év eleje óta, viszont eddig valamiért úgy voltam vele, hogy nem közeledek felé úgyse lesz semmi, mert szerintem én nem tetszem neki, de amióta nincs rendesen suli, azóta nagyon hiányzik az hogy lássam és minden nap csomószor gondolok rá. Szerintetek ráírjak, így csak a semmiből, hogy élőben még nem is beszéltem vele? Egyébként délutánonként együtt szokott lenni tesink, szóval tudja ki vagyok, viszont sosem szokott rám nézni meg semmi, én meg szinte mindig őt figyelem... Facebookon sem jelölt be, pedig a barátnői igen, ezért érzem úgy, hogy én nem jövök be neki.

Van így értelme ráírni? És ha igen, hogyan kezdjem a beszélgetést?



2020. máj. 8. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem jelölt be Facebookon. Akkor jelöld be te, kezd itt az ismerkedést :)
2020. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Mivel nem vagytok kapcsolatban egymással semmilyen szinten nem vesztesz semmit.
2020. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bjulie válasza:
79%
Hát szerintem írj neki. Ha a barátnői be jelöltek akkor szerintem tetszel neki. Az én barátnőm is követi instagrammon azt aki nekem tetszik. ( de én nem követem ) én se szoktam nézni azt aki tetszik.. tudom fura de ez van. Szerintem tetszel neki de minden lány más.. nem tudom meg mondani 100%ra xd de szerintem tényleg írj rá!:)
2020. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%
Én lány vagyok, és tudom, hogy hogyan viselkedünk, amikor valaki tetszik (részlet kérdése). Szerintem írj rá nyugodtan, én is így tettem, és azóta van egy barátom, csak megmondtam neki és ennyi, nem kell izgulni. Utána úgyis nagy kő esik le a szívedről. Hidd el nekem, tapasztalat!
2020. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Jelöld be facebook-on kezdj el vele beszélgetni.

Aztán meglátod hogyan halad a beszélgetés, mennyire vevő rád.

Később elhívhatod randira is ha látod hogy érdekled.

2020. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
Lehet nagyon nem szokott Facebook-on ismerősöket jelölni. Nyugottan írj rá mondjuk egy sziát! Aztán azt mondod ami éppen az eszedbe jut de olyan dolog amit egy barátodnak mondanál egyenlőre :D
2020. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ne erőltesd, az ilyenek nem szoktak jól elsülni

Meg úgyis tucatnyi másik kan próbálkozik nála

2020. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Egy lány (ha rendes) nem szokott ismeretséget kezdeményezni, sem az fb-n, sem máshol. Legfeljebb, ha szerelmes, de azt is úgy csinálja, hogy a férfi nem veszi észre, hogy nem ő kezdeményezett.
2020. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valaki32114002 válasza:
56%

Szerintem nem tetszene neki, hogyha egész évben semmi, most meg, amikor úgysem számít, mert nem találkoztok, ráírsz.

Olyan így egy kicsit, mintha nem is tetszene annyira

2020. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kéredző!

Ne félj, hisz csak a javadra változhatnak a dolgok, tekintve azt, hogy jövőre lenne az utolsó lehetőséged látni őt és ha elszalasztod a mstani lehetőséget bánni fogod. Én lány vagyok csináltam már olyat, hogy én nem jelöltem be a fiút, mert reméltem ő megteszi meg féltem is picit tőle és így a barátnőim jelölték be hogy mindig lássák a friss híreket, ha esetleg lesz barátnője vagy valami ez állunk ilyen csajos összetartós szokás úgymond hátha náluk is így van fel a fejjel. Nem kell túl komplikálni, annyi is megteszi, hogy szia hogy telik mondjuk a karantén, ha már ez így aktuális

2020. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!