Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozzak annál a fiúnál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak annál a fiúnál, akinek van barátnője, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, mert már nagyon rég óta tetszik, de nem merek kezdeményezni, mert van barátnője. Mi a véleményetek erről az esetről? Hagyjam, vagy próbálkozzak?

2020. máj. 20. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a fenébe. Ne állj közéjük.
2020. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel, hagyd. Keress inkább valaki mást, ismerkedj új emberekkel.
2020. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
NE HAGYD! Igaz én fiú vok, de én 5 éve vagyok szerelmes egy lányba(2éve próbálkozom) úgyhogy közben 2 pasija is volt! és most eggyütt vagyunk! ugyhogy ne add fel soha!!!
2020. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lena7 ***** válasza:
92%
Szerintem is hagyd.
2020. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is hagyd. Nagyon gáz dolog valakivel kezdeni akinek tudod, hogy párja van.
2020. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Amit akarsz, aki azt mondja ne tedd annak még nem is volt barátnője vagy annyira féltékeny, hogy két lépést nem engedne mellőle, ha hűséges akkor ugy is kikosaraz. Szóval próba cseresznye.
2020. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Elég nagy szemétség lenne szétválasztani egy párt csak azért, mert neked tetszik a fiú. Ez nem lenne szép húzás. Ha tudnád, hogy a fiú csaja nem hűséges hozzá, akkor meg tudnám érteni. De így nem.

"Amit akarsz, aki azt mondja ne tedd annak még nem is volt barátnője vagy annyira féltékeny, hogy két lépést nem engedne mellőle, ha hűséges akkor ugy is kikosaraz. Szóval próba cseresznye."

Ilyet meg az ír, akit sosem csaltak meg, és nem tudja, milyen pocsékul szar érzés az. Egyébként sem a fiú hűségpróbájáról, hanem a kérdező becsületességéről van szó.

2020. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld meg, ha sikerrel jársz akkor valószínűleg nem szerette a barátnőjét, de vedd figyelembe, ha mást miattad otthagy akkor ugyanezt veled is megteheti.


A legrosszabb esetben kikosaraz és az élet halad tovább, te pedig majd szerelmes leszel másba.

2020. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
7/8 Kit érdekel a becsületesség, ha összejönnek nem az lesz az első hogy "jaj semmi nyoma a becsületességnek" hanem az hogy miért is hagyta ott, aki nem tudja megtartani a párját az vessen magára. Ilyen az élet, vagy küzdesz, vagy elveszted. És a küzdelem nem áll le akkor amikor összejönnek
2020. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

"ha összejönnek nem az lesz az első hogy "jaj semmi nyoma a becsületességnek" hanem az hogy miért is hagyta ott"

Mert az mennyire becsületesség, ha megcsalja egyik a másikat?? Nem inkább úgy lenne illő, ha előbb szakítana a fiú a lánnyal, és csak esetleg utána jönne össze a kérdezővel? Mindkettőjüktől elég nagy szemétség lenne a csajjal szemben. Ha már másik lánnyal akar lenni, akkor először szakítson, majd utána már azt csinál, amit akar, de ne verje át ilyen csúnyán a másikat.

2020. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!