Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Hogy nem jönnék össze olyannal, akinek már volt kapcsolata, vagy bármilyen szexuális élménye(csók, szex...)?

Nekem még semmi ilyen nem volt, 19/f


2020. máj. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2020. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lena7 ***** válasza:
85%

Nemtudom ,hogy milyen korosztályban keresel magadnak párt ,de a legtöbb 14 és 20 év közötti lánynak már meg volt az első csók és az első szex is.

Szóval eléggé nehéz lesz találni egy olyan embert ,aki ebből a két dologból még az egyiket sem csinálta.


Gáznak nem gáz ,ha Te ezt szeretnéd ,viszont a lehetőségeid korlátozva vannak.


Mindenesetre sok sikert!:)

2020. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ milyen okból.

Ha él a fejedben a kép valami grandiózus első alkalomról, ami milyen romantikus mert mindketten egyszerre vesztitek el...Nem gáz, én nem értem meg teljesen de ok.

Ha azért hogy a párod "tiszta" legyen akkor gáz.

2020. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát gáznak nem nevezném, inkább csak nehezen teljesíthetőnek már ilyen korban. Még csak furának sem gondolom, mivel én is elég más gondolkodású vagyok mint az átlag (legalábbis akik hallatják a hangukat). 21 éves koromig semmilyen párkapcsolatom nem volt, a csókig el sem jutottam, nem hogy tovább, gyakorlatilag örültem ha szóba áll velem lány. Ugyanakkor tavaly megismerkedtem egy lánnyal, akivel csodás 4 hónapot töltöttünk együtt, de aztán az utunk nem egy irányba vezetett. A lényeg: vele eljutottam a csókig, és annak örültem, hogy mindketten ugyanazon a szinten voltunk, se kapcsolat azelőtt, se semmi más. Mostanában gondolkodtam, hogy ha későbbiekben összejövök valakivel, és a csóknál tovább is eljutunk, akkor az milyen lesz nekem, ha mondjuk egy 25 feletti lány már volt más pasival előttem. Nem lehet elvárni szerintem, hogy mindenki várjon az esküvőig, meg hát nem is elvárásom ez, de annak tiszta érzelemnek kell lenni kettőnk közt, hogy teljes megértéssel fogadja a tapasztalatlanságomat, amennyiben ő tapasztaltabb. Ha ez nincs meg, akkor az idegességtől feszült leszek, és annyira sem menne semmi. Nem lehet, hogy csak ez aggaszt téged is? Mert ha igen, akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha valakivel összejössz, akit gyengéd érzelmek fűznek hozzád, akkor olyan tempót engedj diktálni, ami neked is kénylemes, ne engedd siettetni magad, mert az mindent el tud rontani, és nem csak az első lehet rossz tőle, hanem akár az összes többi is (vele). Remélem segít ez a pár sor, vagy javíts ki kérlek, ha valamit félreértettem. 23/F
2020. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem sem gáz, de elég nehéz lesz olyan lányt találni, akire igazak a feltételek, a közeledben lakik, bejön neked és te is neki.


És akkor még mindig ott a valószínűsége, hogy később kiderül, hogy nem illetek össze. Az első alkalmad után is ilyen lányt fogsz keresni?

2020. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Gáz, főleg ha 50 évesen is ilyen feltételekkel keresgélsz majd. :D
2020. máj. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, valószínűleg én is így lennék, ha ennyi idős lennék :)
2020. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!