Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ViccElek youtubos hogy néz ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ViccElek youtubos hogy néz ki szerintetek? Lányok fiúk

Figyelt kérdés

Barátnőmmel róla vitáztunk, neki nem jön be de szerintem eszméletlen jó a stílusa és nagyon cuki. Szerintetek? ^^

Többi lányra vagyok főleg kíváncsi, de ha valamelyik srácnak bejön ő is írja le nyugodtan :3 kort és nemet is írjatok pls. 18/l



2020. máj. 23. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, viszont képek alapján, nem néz ki rosszul :D

Olyan átlagos szerintem.


16/L

2020. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem különösebben nem tetszik.
2020. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé kisfiúnak tűnik. Nem az esetem.

Aranyos, de semmi extra :)

23/N

2020. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki:D
2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átlagos
2020. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10/6

átlagos, nem helyes, de nem is csúnya

17l

2020. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem... Igen, rémlik, mintha láttam már tőle videót... És gondolkozom, hogy lehet van egy másik ilyen is, vagy ez ugyanaz??? De, megtaláltam, van egy Elekrobi is külön, azt hiszem, attól is láthattam már videót. Nekem most esett le, hogy ezekből kettő is van.


(Egy fiú)

2020. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem magyar videósok között bőven benne van a Top 3-ba. Jó a stílusa, intelligens, jól beszél fiatalos és helyes is. Öszességében nem lehet rossz választás
2022. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!