Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fontos hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos hogy a lany/fiú allergiás e valamire?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom így fogalmazott : "én soha nem lennék együtt olyan személlyel aki allergiás valamire, mert folyton azt kéne figyelni, hogy eheti e vagy sem. Csak nyűg az egész"


Bennem ez elég mély nyomot hagyott mert én ezt nagyon nem így gondolom. Tényleg ennyire fontos ez?



2020. máj. 24. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát valamilyen szinten fontos, hogy mire vagy allergiás illetve mennyire. De ha szeret valakit majd nem hiszem, hogy pont nagyon ez lenne a döntő dolog az egészben.


Másrészt nem akar ezzel törödni és szenvedni azért mondta ezt..

2020. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak ételallergia van, ugye?...


#1-nek igaza van.


Én például a fűtől (az udvaron, parkban, nem a kendertől), az üvegszálas anyagoktól, meg egy csomó szartól kiütéses leszek.


Ez véleményem szerint, önzőség a barátod részéről.

Nyilván rossz lehet, ha nem tudod megkóstoltatni a kedvemc recepted a pároddal, mert 8/10 hozzávalóra allergiás, de azért nem ezek a legfontosabb dolgok.

2020. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki miért nyűg? Nem neki kell figyelni mit ehet a másik. Manapság meg amúgy is egy csomó dologra rá vannak írva az allergének és hogy kinek megfelelő. Elég hülye indok lenne ez. Mi van azzal, aki pollen allergiás? Azzal azért nem jön össze mert milyen gáz már, hogy tüsszög?
2020. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy kizáró ok lenne.

Barátom egy csomó mindenre allergiás (macska, por, mogyoró, fű). Van egy haverom aki annyi mindenre allergiás hogy kb csak natúr húst és zöldséget ehet, de neki is van varátnője. Bátyám csaja glutén érzékeny.

Tapasztalataim alapján ez nem kizáró ok. Meg amúgy is... Amikor még randizunk nekem eszembe se jutana megkérdezni a sráctól hogy amúgy mikre allergiás.

2020. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem ez kicsit túlzás. Az életmód többet számít és befolyásol, de egyik sem kizáró ok. Elég felszínes ez így.
2020. máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki a nikkelre meg a formaldehidre allergiás...


A barátod megy hülye. Nem ő kell arra figyeljen, hogy mit ehet a másik.

2020. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!