Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz megmondani a barátodnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megmondani a barátodnak, hogy hogy becézzen?

Figyelt kérdés
Például hogy ő hív bebinek és te azt mondod neki hogy inkább kicsimnek hívj!

2020. máj. 28. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, amikor nekem volt párkapcsolatom, én is megmondtam, hogy nekem nem tetszik


Viszont kedvesen, nyugodtan és illedelemmel kell mondani


Pl:

"(Név), kérhetnék tőled valamit?"

-reméljük azt mondja igen-

"Nem hívnál esetleg kicsimnek?" -aztán mondjuk hozol érveket, hogy na miért azt akarod

2020. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. máj. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, ha magától kezd el valahogy hívni. Amúgy sem biztos, hogy csak úgy elkezd mondjuk kicsimnek hívni, ha eddig bébinek hívott. Neki az magától adódó, ez olyan, mintha te megkérnéd egy ismerősöd, hogy mondjuk ne Nikinek hívjon mostantól, hanem Anasztáziának.
2020. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz.

Egy valamire való kapcsolatban kell, hogy működjön a kommunikáció. A gondolatolvasás meg szerintem nem kéne, hogy elvárás legyen.

2020. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!