Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megmondana mar nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondana mar nekem hogy milyen agyi betegseg az amikor a ferfiak ugy viselkednek mint az alatok?

Figyelt kérdés
lehet vicesen hangzik de engem nagyon zavar,mostanaban kicsit mgnyiltam pasi teren ,kicsit magabisztosab letem,de azt veszem eszre h meg mindig kihasznalnak ahol tudnak,biztos benem van a hiba joo... ezt meg magamban is nehez megfogalmazni,most it irom mar fel oraja ezt a kerdest es nem tudom megfogalmazni,es aludni sem tudok mert nagyon sokat ragodok de valaki letszi mondja meg

2016. aug. 16. 02:49
 1/5 A kérdező kommentje:
jujj ezt nagyon hejtelenul irtam lee eleg cikii :(( ^^ bocsii lassan fog mar az agyam,mert keso van.
2016. aug. 16. 02:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nehezen vettem ki a mondandódat, egy kicsivel jobb helyesírással könnyebben ment volna. Amúgy meg nincs ilyen konkrét agyi betegség. Olyan van, hogy demencia, skizofrénia, meg pszichopátia. Ha egy férfi úgy viselkedik mint egy állat, akkor általában seggrészeg.
2016. aug. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon rosz anyira szegyelem :(((( minden egyes szonal at kell gondolnom hogy hogy irjak :(( es aztmondjak hogy a lanyoknak erteni kell a testbeszedet,de en nem ertem egyaltalan, olyan rosz erzes meg vagyok ilyedvee :(( es bocsi a helyesiraserrt
2016. aug. 16. 03:37
 4/5 A kérdező kommentje:
segitseget szeretnek de neem orvosiit :((((
2016. aug. 16. 03:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy úgy viselkednek,mint az állatok? Bővebben fejtsd ki.
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!