Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyire számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire számít?

Figyelt kérdés
Ha egy lány fogsora nem tökéletes, kicsit sárgás és az alsó fogsora kicsit kusza. (Nem a szájhigiénia hiánya miatt sárga)

2020. máj. 29. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Igen sokat számít, nem jönnék össze vele
Számít de ha szeretem összejönnek vele
Nem számít
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire sárgásak a fogaid? Lehet csak te gondolod túl. 🙂

Az alsó fogsoraim nekem is kuszák sajnos.. 25/F

2020. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem büdös a szája nem gond
2020. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is nagyon sárgák, apámtól örököltem. Nem lehet mit tenni. Fehérítés se lehetséges mert fogorvos szerint ez az alap színe, hát megbarátkoztam vele.
2020. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy zavarna.
2020. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben nem a szájhigiénia hiánya miatt sárgák a fogai, akkor ez engem egyáltalán nem zavarna, hisz erről ő nem tehet. Számomra nem az a legfontosabb, hogy a világ legszebb lánya legyen velem, hanem inkább a belső tulajdonságok azok, amikre nagyobb figyelmet fordítok.


De ha az ő hibájából olyanok a fogai, akkor már elgondolkodnék azon, hogy felhívjam-e a figyelmét a jelenségre, vagy sem.

2020. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy az előttem lévők írták, ha saját maga elhanyagolása által olyan, akkor nem


De amúgy nem zavarna.. főleg mert az én fogaim is hasonlóak

2020. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak annak nem sárga, aki fogorvosnál kifehérítteti. Arra meg főleg a celebeknek és médiában dolgozó embereknek van pénzük, igényük.
2020. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!