Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés mennyire számít...

Ez a fizetés mennyire számít jónak, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
9hónapja dolgozok sertéstelepen mint fiaskocagondozó,és a cégtől havi 138000 ret kapom meg +teljesítménybér ebből a fizetésből meglehet élni?
2018. febr. 3. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szukosen, de meg, ha nincsenek kulonosebb igenyeid es nem kell alberletre kolteni. Ha ebbol albit is kell fizetni, akkor nyomorogni is keves.
2018. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy meg lehet-e ennyiből élni? Ha 9 hónapja dolgozol ennyi pénzért akkor hogy nem tudod a kérdést erre a válaszra?
2018. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elnézést azt elfelejtettem írni hogy jelenleg még itthon élek anyummal és az öcsémmel de mamámtól örököltem egy kis házat ami az enyém lesz és ebből a pénzből fel tudom e tartani,egyébként nagyon spórolós vagyok tehát nincsenek nagy igényeim
2018. febr. 4. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor simán. Ha nem kell albérletet fizetni úgy 140 ezer kifejezetten jó pénz, egy közepes igényű ember könnyedén megél belőle, pláne vidéken (gyanítom vidékről van szó?), még félre is lehet tenni belőle, ha ügyesen gazdálkodsz.
2018. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!