Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem likeolja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem likeolja a képeim a fiú akkor nem tetszem neki? Tetszik neki a lány?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja beszélek egy fiúval még nem talalkoztam vele ő 19 éves én pedig 17,de mostmár kb 1 hónapja nem beszélek vele. Az elejében likeolt egy pár fényképemet de a többit nem.. De nem szokott más lányokat likeolni sosem de most van egy lány ott a munkahelyén annak a képeit mindig likeolja, már nagyon régóta ismerik egymást azt tudom, hogy a lány szerelmes belé, de észrevettem, hogy ő nem szokta visszalikeolni a fiút. Mi lehet? Tetszik neki a lány?

2020. jún. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem ezen mulik
2020. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Vannak akiknek nem a facebook jelenti a vilagot. Javaslom probalj meg egy kicsit elszakadni te is tole, mert lathatoan kezd az agyadra menni.
2020. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy kit likeol semmit nem jelent, nem ezen múlik semmi.
2020. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem szokott csak úgy lányokat likeolni. Nem szoktam sokat lógni facen csak ezt vettem észre. Olyan visszahúzódó fiú és nem mer lányokat likeolni.
2020. jún. 3. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De akkor sem látunk a fejébe.
2020. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nekem még általánosban volt egy fíú, aki egyszer abbahagyta a képeim likeolgatását, kikövetett, és le is tiltott. A való életben el kezdte terjeszteni, hogy mennyire utál engem. Amikor viszont nem nézett senki, akk próbált közeledni felém, de én ignoráltam. az év vége felé letiltottam mindenhol, és ő pedig erre folyamatosan stalkolt. Szerencsére már nem tud, mert középiskolába mentem, és elköltöztem a falunkból. NA... STORY TIME VÉGE

Ha tetszik a fiú, akkor ne ignoráld, próbálj nyitni, közeledni felé, és hívd fel magadra a figyelmét, amit úgy tudsz elérni, hogy megfigyeled kik az ismerősei facen, kiket követ instán, és keress vele közös témákat

Remélem ez segített :)

2020. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat. :)
2020. jún. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!