Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú likeolja egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú likeolja egy lány képét az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akibe szerelmes vagyok,és sok rá az esély,hogy én is tetszem neki...viszont idegesít,hogy nagyon sokszor likeolja egy lány képét,akit én is ismerek,meg ő is.Szerintetek tetszik neki? :/ Tudom,hogy nem a likeolástól fog függni,hogy most akkor bejön-e neki vagy sem,de elég menő a csaj,sokan oda vannak érte,pedig egy nagy k.A fiú alapjáraton nem az a fajta,aki oda van az ilyen magamutogató "lányokért",egy rendes,okos fiúról van szó.Szerintetek lehet tetszik neki vagy pedig csak azért likeolja,mert a csaj képét menő likeolni,és jól sikerült a kép?Elsősorban fiúk válaszát várom,hogy az ő szemszögükből ez mit jelent. :)

2015. dec. 21. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a like az nem elent semmit:) lehet h ismeri joban vannak és ennyi.
2015. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
* "Van egy fiú, aki tetszik..."
2015. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hmm, és ha nőként az én képemet nők lájkolják, akkor ők is szerelmesek belém? :S És ha egy képemet 30 ember lájkolja, akkor mind a 30 szerelmes belém? :S Ezt jó tudni. Ezentúl nem merek senkit sem lájkolni :D
2015. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1:Köszi szépen! :) Bár tudtommal nem állnak annyira közel egymáshoz,csak szimpla ismerősök.

#2:Ne javítsd ki,mert nem véletlenül írtam azt ;)

#3:Nyilván nem,csak azt kérdeztem,hogyha egy fiú egy lány több képét likeolja,akkor van-e esély arra,hogy az vezérli,hogy tetszik neki?

2015. dec. 21. 13:09
 5/20 Egyenes út ***** válasza:
Ez tuti kamukérdés.
2015. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamukérdés?._.
2015. dec. 21. 16:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jóban vannak.Pl. az unokatesóim folyton egymás képét like-olják,mert szeretik egymást.Szerintem ilyesmiről van szó csak baráti értelemben.
2015. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Zedricht ***** válasza:
En is szoktam lajkolni a lany ismeroseimet sot az olyan kepeket is amin ismeretlen nok vannak keves ruhaban, es akkor? Megnezem tetszik de ennyi
2015. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De miért van az,hogy minden fiú likeolja a kevés ruhás k*vákat??Nektek ez tetszik??tök jó...

Ráadásul ő nem is az a fajta fiú,aki az ilyen lányokat szereti..na mindegy.

2015. dec. 21. 18:45
 10/20 anonim ***** válasza:
Kor?
2015. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!