Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mutatnátok képet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mutatnátok képet a számotokra ideális férfiról?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé karakteres a kinézetem rossz értelemben és attól tartok, hogy senkinek az ideáljába sem férnék bele. Ezért is szeretnék látni képet egy olyan pasiról, aki számotokra megtestesiti külsőségek szempontjából a nagy ő-t.

2020. jún. 3. 05:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

Oké, tessék: [link]

De ezt akkor sem értem, miért jó.

2020. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
11: Miért ne? Ennél sokkal értelmetlenebb kérdések vannak itt ezrével :)
2020. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
#12 tudom, csak én úgy veszem észre, hogy ez is a vitákat generálja.
2020. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából jó volt látni, hogy a lányoknak leginkább milyen fiúk jönnek be külsőleg és ezáltal azt is látom, hogy valójában lehet örökre nő nélkül maradok és nem keltek magamban felesleges reménysugarakat.

2020. jún. 3. 18:00
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Attol, hogy a válaszadók többségének olyan fiuk tetszenek akikre nem hasonlítasz nem jelenti azt, hogy sosem lesz barátnőd. Van olyan biztos akinek olyan az idealja mint amilyen te vagy, vagy legalábbis hasonló csak nem látta ezt a kérdést, nem válaszolt, vagy egyszerűen nem használja ezt az oldalt 😃 ilyen hulyeseg miatt ennyire messzemenő következtetéseket levonni nem okos dolog, fel a fejjel kerdezo
2020. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, hogy ezt mondom, de felesleges volt feltenni a kérdést, hogy ezzel sanyargasd magad. Egyrészt mindenkinek más jön be, nem csak azok, akiket elküldtünk, ez csak pár ember, és ha nem kimondottan a mi tetszésünk akarod elnyerni, akkor felesleges. Másrészt meg attól, hogy nekem jelen esetben Will Garcia nagyon tetszik, még nem jelenti azt, hogy elutasítok mindenkit, aki nem úgy néz ki. És szerintem senki nem csinál így. "Bocs, nekem ő az ideálom, és mivel neked nem ilyen a szemed vagy a hajad, nem tetszel."
2020. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, aranyosak vagytok!


Nyilván minden embernek van valamennyi esélye párt találni, viszont az nem mindegy, hogy mennyi. :( Figyelembe véve, hogy ti milyen pasikat kedveltek külsőre, eléggé kiábránditó tud lenni a saját jövőmre nézve, tekintve, hogy én semmilyen formában nem illek be ezekbe az ideálokba. :( Tudom, hogyahány ember, annyi izlés, de én még sehol sem tapasztaltam azt, hogy én bárkinek is megfelelnék és hát ezen az oldalon szerettem volna még utoljára "szerencsét próbálni", de sajnos itt sem jártam sikerrel.

2020. jún. 3. 21:15
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel miért nem teszel ki magadról egy képet és kérsz véleményt? Lehet nem is lenne olyan rossz és csak te gondolod úgy.
2020. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szégyellem a kinézetem olyannyira, hogy a nyilvánosság elég semmilyen formában nem tudok képet kirakni magamról. (igy van ez a közösségi oldalakon is, fb, instagram stb..)
2020. jún. 3. 22:20
 20/25 A kérdező kommentje:
elé*
2020. jún. 3. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!