Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha még mindig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig nem tudom magam túltenni egy rossz kapcsolaton és emiatt ez kihat a mostani kapcsolataimra?

Figyelt kérdés

Még 15 éves koromban összejöttem egy fiúval, akivel 4 hónapig voltunk együtt. Vele vesztettem el a szüzességem. Sokszor csináltuk védekezés nélkül, egyszer szt hittem emiatt, hogy terhes vagyok, de szerencsére nem voltam az. (Tudom, hogy felelőtlenek voltunk, és hülyeség volt, de a múltat már nem lehet visszacsinálni, és emiatt nem szeretnék támadást kapni, úgy hogy légyszi!) Ez is csak azért volt, mert nem akart gumit húzni, és megszakításos védekezéssel (tudom, hogy nem védekezés) csináltuk. Végül egy buliba, ahová együtt mentünk, megcsalt. A szemem láttára. Vissza akarta könyörögni magát, de mondtam neki, hogy nem és szakítottunk.

Azóta már 2,5 de lassan 3 év eltelt. És még mindig félek, hogy ha lefekszek egy fiúval, akkor el fog dobni vagy meg fog csalni. Ami nem egészséges. Mindig kitolom az első együttlétet a végsőkig, de nincs nagyon fiú, aki ezt megvárná, így idő előtt lelépnek, amikor én közlöm, hogy az első fél évben nincs szex (tudom sok, de félek). Aztán amikor elérkezik a fél év, akkor kitolom mégjobban az első szexet, mert félek. Ezt sok fiú nem tudja tolerálni, és ahogy idősödök majd, úgy mégjobban nem fognak tolerálni, és olyan 30 körül már az első fél évet se fogják megvárni szerintem.

A baj már ott van, hogy én se szeretnék eddig várni mindig, mert kívánom a szexet, de nem szeretnék sérülni. Már én is látom, hogy ez nem jó, hogy ennyire "félek" a szextől, de nem tudom mit tegyek. Az agyam úgymond nem hagyja.



2020. jún. 4. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Pszchiológus! Nem foglak elitélni amiatt látom,hogy bánod. De azért ajánlanék egy pszchiológust ő segítene felépülni ebből a helyzetből. A másik fontos kérdésem szexet akarsz vagy párkapcsolatot? Mert a párkapcsolat bizalom,ha szereted az illetőt elmondod miért szeretnél várni fél évet meg mi történt, biztos meg fogja érteni. Ha nem hát akkor dobhatod,mert akkor nem szeret eléggé.
2020. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valóban egy pszichológus biztosan tudna segíteni.
2020. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!