Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dolgozzam fel a sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a sok sikertelen randit és a rossz kapcsolataimat? 17L

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ebbe bele fogok rokkanni. 16 évesen volt először pasim, számtalanszor megcsalt, és mindig más nővel. Aztán volt egy randim azzal, akit neten ismertem meg, tök jól elvoltam az illetővel, másnap mégis tiltott. Majd lett egy pasim újból, aki szó szerint imádott. 2 hét után írt nekem Facebookon, hogy nincs több ideje velem lennie. Teltek a hónapok, megint lett egy pasim, na Ő volt az, aki sosem mondta, hogy szeret, sosem ölelt át, csak úgy voltam Neki. Mondtam, hogy ha ilyen marad, nem fog sokáig tartani a dolog, de nem érdekelte. Ennek így is lett vége. A legutóbbi pasim szintén hasonló volt, végül odáig fajult a kapcsolatunk, hogy egyszer csak nem jött többet hozzám, (én hiába mentem, sosem volt otthon) majd Facebookon annyit láttam, hogy újra egyedülálló vagyok, mert hogy letörölt... Nemrégiben megint volt egy randim, oda már úgy mentem el, hogy bevertem 1 liter bort, mondom ha csalódás ér, akkor hadd ne fájjon már annyira. És igazam is lett. Kb 2 percet beszélgettünk, már kezdte kifejteni, hogy nem akar kapcsolatot, meg hogy semmire nincs ideje, stb. Én akkor már majdnem elsírtam magamat, de muszáj volt visszatartanom, szóval nem látta mennyire fáj a dolog. Utána még próbáltam kicsit győzködni, mondtam Neki, hogy bármikor jöhet hozzám, bármikor írhat, várni fogom. Hazaértem a randiról, anyám kezdte a szokásos dumáját, aminek kb az a lényege, hogy ne csodálkozzak, hogy senkinek nem kellek, hogy nézek már ki... Pedig bármire megesküszöm, hogy egyik pasas sem volt egy adonisz, nincsenek is ilyen elvárásaim, mégis elutasítanak rengetegen. A valóságban és az interneten is, ez nálam már mindennapos dolog. Viszont az, hogy valaki annak ellenére hogy látott képen, sokat beszélt velem Facebookon, és erre föl elküld, hát... Nem értem. Hogyan lehetne mindezt feldolgozni? Annyi csalódás ért, hogy már nem tudom elképzelni azt, hogy boldog leszek valaha.
2019. máj. 9. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem túlságosan rá görcsölsz erre.

Nézd, nem baj ha akarsz kapcsolatot, de fújjál, pihenjél egyet ezzel kapcsolatban. 17 éves vagy, rengeteg pasival lehet még dolgod a jövőben, kár lenne azon szomorkodnod, hogy mostanában nem jöttek össze a dolgok. Vegyél egy nagy levegőt, és próbálj meg tovább lépni ezeken a csalódásokon. Egyébként meg.. semmiről se maradsz le. Persze megértem ha vágysz a szeretetre vagy a törődésre, de nem kell mindig a szerelmet hajkurászni, jön az magától is. Foglald el magad a barátaiddal, hobbiddal. Vagy próbálj ki új dolgokat, csinálj olyat ami tetszik, amit szeretsz.


19F

2019. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nincs, ami lefoglal, ahogy barátaim sincsenek. Azokat sem tudok szerezni.
2019. máj. 9. 06:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik privátban támadtak: nem, nem voltam részeg. Nem 2 litert ittam meg, hanem fele annyit. Nem beszéltem félre, nem mentem össze-vissza, nem ez volt az oka. Nem is lehetett rajtam látni ezt a kis piát, annyival volt nekem másabb, hogy eltompultak valamennyire az érzelmek, és nem sírtam el magamat.
2019. máj. 9. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy látom nagyon magányos vagy, ami nem jó. Pontosan tudom mit érzel, én is az voltam nagyon sokáig, de az én történetemben van egy csavar. Voltak barátaim, de mégse. Hogy hogyan és miért az hosszú és nem is tartozik a kérdéshez, de nagyon szívesen elmesélem neked, ha szeretnéd. Viszont túlságosan rágörcsölsz erre. Sajnos az emberek többsége (fiúk és lányok egyaránt) nem gondolja komolyan se a párkapcsolatot, se a barátságot. Szeretné ha lenne, de nem tesz érte, ha megvan a "kiszemelt" már magától értetődőnel veszi. A rosszabb fajta meg válogat is. Ez a legrosszabb dolog amit tehetnek, mert láttatlanul elzárják maguk az igazitól, igaz baráttól. De ezt sajnos nem lehet kiszűrni. Az első és legfontosabb, hogy nyugodj le és fogadd el, hogy nem benned van a hiba. Ha ez sikerült és szeretnél a magányodon segíteni, írj és nagyon szívesen elmesélem neked személyes tapasztalataim, hogy hogyan alakul ki egy valódi párkapcsolat, igazi barátság. Így ha elég kitartó vagy és mutatsz is hajlandóságot, nagyon hamar meg fog szűnni a magányod.
2019. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
19%
Szexchatelj, ott lesz sok sikerélményed.
2019. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Még nagyon fiatal vagy! Ha ez megvigasztal, nekem 29 éves koromig sz.ar kapcsolataim voltak. Engem is csaltak meg, aláztak meg, volt,aki meg is ütött és folyton úgy éreztem,bennem van a hiba. Igazán barátaim nekem sem voltak. De valóban rágörcsölsz. Ne foglalkozz pasikka egy darabig. Keress hobbit, tanulj, szerezz élményeket. Én a kutyáimmal foglalkoztam és nyelvet tanultam hobbiból. Amikor már végleg feladtam és úgy döntöttem, hogy nekem soha senkim nem lesz és a munkámnak fogok élni,akkor jött az igazi. Kb.2 hét után össze is költöztünk,az az igazi másik feled kategória. Most várjuk az első babát. Ezt 2-3 éve el se tudtam volna képzelni. Szóval ne add fel, nem találtad még meg a neked való társat. Valakinek később toppan be az életébe.
2019. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Voltal te mar egyaltalan szerelmes?
2019. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze.
2019. máj. 9. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig ne ismerkedj pasikkal. Kapcsolj ki egy kicsit. Nem vagy ronda. Nincs olyan nő aki ronda lenne, nem érdekel ki mit mond mert tényleg nincs, valakinek biztos hogy te leszel a legjobb. Lehet hogy várni kell rá de lesz olyan. Ő lesz az aki mindent megtenne érted. Amíg pedig nincs addig gondolj arra hogy megkíméled magad a kapcsolatban lévő vitáktól.

Ha van kedved irj. Szívesen beszélgetek. :)

18l

2019. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha majd sikerült rájönnöd elárulhatnád majd nekem is a megoldást. Sajnos én is így jártam már jópár alkalommal.
2019. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!