Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi lenne a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a véleményetek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Ha adott egy 21 éves fiú, aki az átlagnál valamivel jóképűbb, jól öltözködik, nagyon intelligens, illetve közvetlen, de még sosem volt barátnője. Emellett szűz is és még nem volt meg az első csókja sem?


Ti ezt nem tartanátok furcsának? Illetve közelednétek egy ilyen fiúhoz?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 9. 03:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Ha neked tetszik, és te is neki, akkor próbáljátok meg, ne a tapasztalat, vagy annak hiánya álljon utatokba
2020. jún. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
93%

Szerintem 21 évesen ez még gyakoribb, mint gondolnád.


Az én volt barátom is hasonló kategória volt, ő tini korában szegény csúnyácska volt, kellett neki egy kis idő, amíg összeszedte magát :D

2020. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem jarnek ilyen sraccal. Amugy te vagy az Bence?
2020. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszenek az ilyen fiúk.
2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha marcinak hívják mindenképp megér egy próbát
2020. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én még örülnék is, ha én lehetek számára az első, akivel megtapasztalja ezeket. Sokkal jobban becsülöm az ilyen pasikat, mint az olyanokat, akik kihasználják a lányokat csak hogy lefeküdjenek velük.
2020. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki hajnali 3-kor írja ki ide a kérdését? xdd
2020. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartanám furcsának, engem nem zavar, ha eddig nem nagyon volt barátnője. Szerintem ez nem befolyásol semmit.
2020. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsit necc lenne, hogy mindent nekem kell irányítani, mert neki még nincsen tapasztalata. A korodbeli lányok már túl vannak néhány dolgon általában, szóval vannak elvárásaik az ágyban is meg amúgy is. Ha egy hasonlóan kezdő lánnyal állsz össze, lehet, hogy őt nem zavarná és akkor együtt próbálkoztok, mindegy, engem zavarna.
2020. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem a párom, ő is 21volt és ugyan ez volt nála is :D jó képű (számomra), elegánsan öltözködött, rettentően intelligens nagyon jó tanuló és nagyon jól tudott az emberekkel beszélni (közvetlen volt), és neki se volt barátnője (és szűz volt). Nem hittem el,hogy velem akar ismerkedni.
2020. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!