Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha teljesen "leszar" még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen "leszar" még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akihez hiába próbáltam közeledni mindig úgy tűnt mintha kicsit sem érdekelnem egyszer rá is írtam elég flegman valaszolgatott úgyhogy ráhagytam. Viszont amikor órán arra kényszerülünk hogy együtt dolgozzunk akkor sztem nagyon jól megvagyunk egymással de azon kívül semmi.

Már kezdtem teljesen elfelejteni amikor valaki azt mondta hogy lehet hogy pont azért sz@r le ilyen látványosan mert tetszem neki

Ez tényleg lehetséges lenne?

Ha igen akkor mit tudok tenni?

Ti csináltatok már ilyet fiúk?

17/L



2020. jún. 6. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Én ilyet akkor csinálnék egy lánnyal ha úgy gondolnám hogy túl kevés vagyok hozzá, és ő jobbat érdemel, szóval elkezdeném ignorálni, elfelejteni a dolgot vele kapcsolatban. Szóval ez a lehetőség fennáll.

16/F

2020. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit lehetett megpróbáltál, ő flegmán és lekezelően bánt veled. Ezek után hova akarsz még teperni? Oké hogy tetszik valaki, de valami önbecsülés legyen már azért, még a kutyákkal is szebben bánnak. Sz*rja le akkor magát ha ez a stílusa.
2020. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszene egy csaj, és Ő nyitna felém, biztos nem kezelném flegmán. Nem hiszem, hogy egy fiú flegmán kezeli, ha egy Neki tetsző lány közeledik hozzá. Eleve ösztönből szépen viselkedünk ilyenkor :D
2020. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!