Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiderìteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kiderìteni, hogy a sràc, akivel talàlkoztam blokkolta vagy figyelmen kìvül hagyta-e az üzeneteimet messengeren?

Figyelt kérdés

Csak annyit làtok az üzenetnèl, hogy "elküldve", azaz üres karika pipàval, màr többször volt elèrhető, mègsem vàltozott àt az üzenet "kèzbesìtve" àllapotùra.


Arra lennèk kìvàncsi, hogy làtja-e az üzenetet, amit küldtem neki.



2020. jún. 11. 17:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy ha figyelmen kìvül hagyja, azaz igboràlja az üzeneteim akkor nem làtom, hogy elèrhető-e, de èn làtom.


Egyèbkènt nem vagyunk facebookon ismerősök, csak messenger kapcsokatban àllunk. Ilyenkor az üzeneteim a "kèrèsek" mappàba kerûl neki? Lehet azèrt nem változik àt "kèzbesìtve" àllapotùra az üzenetem, mert nem nèzte meg a kèrèsek mappàt?

2020. jún. 11. 17:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok ismerősök, és ezelőtt még nem is beszéltetek, akkor a kérésekben lehet, ott pedig elküldött állapotban van az üzenet, amíg nem válaszol rá, azaz fogadja el a kérést.
2020. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem beszéltetek akkor engedélykérésnél lesz ha beszéltetek és úgy van üres karika akkor letiltott.
2020. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Beszèltünk màr, de törölni szokta a beszèlgetèseinket, mert mèg nem sikerült szakìtani a baràtnőjèvel.
2020. jún. 11. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha letiltott, egyáltalán nem tudsz neki írni, nem? Vagyis én úgy tudom, hogy akkor alul kiírja, hogy erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni.
2020. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mert ha a messengeren tíltja akkor üres a pipa ahhoz azthiszem facebookon kell tiltani.
2020. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De olyan is van, hogy üzenetek figyelmen kìvül hagyàsa. Nem tudom mi a különbsèg a tiltàs ès ez között.
2020. jún. 11. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hogy a második csak némítja tehát se értesítés se feluró chat fej.
2020. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A figyelmen kívül hagyás is különbözik a némítástól, a kérésekbe kerül a beszélgetés, és a másik nem látja, ha megnyitottad.
2020. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

3fèle opciò van, nèmìtàs, blokkolàs (tiltàs) ès ignoràlàs (figyelmen kìvül hagyàs). Vagy kitörölte az egèsz beszèlgetès ès a kèrèsek közè került az üzenetem?


Arra voltam kìvàncsi, hogy làtja-e, hogy ìrtam neki.

2020. jún. 11. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!