Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már azzal az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már azzal az emberrel akivel el tudod képzelni az életed?

Figyelt kérdés
Akár együtt vagytok,akár nem.
2020. jan. 17. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen, 19/f


és tudom, fiatal vagyok, de a kérdésre igen a válasz..

2020. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, bár az se jó ha túl tökéletes minden, attól még az ember belül tökéletlen marad.

Mindenesetre jó megnyugodni valaki mellett.

Bárcsak újra találkozhatnék vele.

2020. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

igen

28N

2020. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Igen. De nem vagyunk együtt. Nem mertem lépni, másiknál meg csak utólag jöttem rá, aztán másfelé sodort minket az élet. Kettő ilyen is volt. Most egy harmadik, de ő nem az én súlcsoportom. Az első még egyetem elején volt. A második munka kapcsán. A harmadik most már a 40hez közel.
2020. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Egy társkereső oldalon láttam egy lányt, de véletlenül elkattintottam, és azóta sem találom. Én voltam a hülye, hogy a profil linkjét nem mentettem le. Azóta is keresem az oldalon, de reményemet vesztettem (lehet már törölte magát) szóval ez van. Azóta is bánkodok miatta.
2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy az ember mit képzel. De ugye a valóság az más, mint a saját gyártású mese.

Az idő halad, az ember megváltozik, és egy jó kapcsolat is kifulladhat...jobb esetben időben válsz el és barátok maradtok, rosszabb esetben frusztrált kínlódássá fajul.

2020. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen az a fránya virtuális képzelt mesterséges dolog.
2020. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem a tini kategóriába kellett volna írni szerintem. A többszáz ismerősöm közül csak egy pár van, akik már középiskola óta járnak. (Már harmincasok vagyunk.)
2020. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de sajnos nem jöttünk össze.
2020. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!